Certyfikaty / Nagrody

|
Drukuj

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2010

Obudowy wykopów- rozpory pionowe, których Lifton Polska jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim odznaczone zostały srebrnym godłem w kategorii najwyższa jakość  - QI

Najwyższa Jakość QI jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania - organizacji mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie. Konkurs ma za zadanie wyłonienie i uhonorowanie podmiotów odznaczających się wysoką dbałością o jakość oferowanych produktów i usług.

Patronat nad Quality International, sprawują: Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Klub Polskie Forum ISO 9000 i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

CERTYFIKAT ISO 9001:2000

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy  i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą  EN ISO 9001 : 2000 produkcja, handel, wynajem oraz serwis maszyn i urządzeń budowlanych.

System ten daje naszym Klientom gwarancję, że spełnione będą ich wymagania, a nasze usługi są najwyższej jakości. Polityka Zintegrowanego Systemu Zarządzania naszej firmy jest znana naszym pracownikom oraz dostępna dla zainteresowanych.

 

GAZELA BIZNESU

Lifton Polska już po raz drugi  z rzędu została wyróżniona prestiżową nagrodą – „Gazela Biznesu" i znalazł się w gronie  najbardziej dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm w Polsce.

Ranking został zorganizowany, przez redakcję Pulsu Biznesu i wywiadownię gospodarczą Coface Poland jest jednym z najpopularniejszych tego typu konkursów w Polsce. Jego podstawowym celem jest prezentacja podmiotów gospodarczych, które zasługują na wyróżnienie ze względu na dynamikę osiąganych wyników finansowych.

 

Nagroda GRAND PRIX Targów WOD-KAN 2009

Aluminiowe obudowy wykopów –Pionowe rozpory zdobyły nagrodę GRAND PRIX na Międzynarodowych Targach  Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”. Nagroda przyznawana jest przez Izbę Gospodarczą  „Wodociągi Polskie”  dla najciekawszego produktu zaprezentowanego podczas targów. Do pierwszego etapu konkursu zostało zgłoszonych 30 wyrobów, do kolejnego etapu zakwalifikowano 10 najciekawszych.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Filharmonii Pomorskiej .Prezes spółki Marek Misiak odebrał nagrodę z rąk Dyrektora Izby Pana Antoniego Tokarczuka oraz Prezesa Izby Pana Stanisława Drzewieckiego.

 

Nagroda GRAND PRIX

Gazela Biznesu 2008

Certyfikat ISO


Najwyższa Jakość Quality International IQ 2010.


Cieszymy się, że nasza firma zostaje doceniana i zauważana w środowisku branżowym. [...]

Z myślą o innych

Od wielu lat w miarę swoich możliwości staramy się wspierać różnego rodzaju inicjatywy zarówno kulturalne jak i sportowe. [...]