|
Drukuj

Zapytaj o cenę

Innowacyjna budowa.

Charakteryzują się prostą, modułową konstrukcją o niewielkiej ilości zużywających się części.
Posiadają w standardzie system POR (Power on request „Moc na żądanie”) – automatyczną regulację wydajności, co w znaczny sposób redukuje zużycie paliwa lub System FLEX –płynną regulację przepływu oleju z zaworem hydraulicznym oraz zintegrowany alarm niskiego poziomu oleju.
Agregaty posiadają radialną chłodnicę z termostatem oleju hydraulicznego, która efektywnie odprowadza nadmiar ciepła.

Radialna chłodnica zaprojektowana przez Hycona i zastosowana we wszystkich agregatach hydraulicznych Hycon jest najlepszym systemem chłodzenia na rynku. Dzięki takiej budowie chłodnicy powierzchnia chłodzenia agregatu zwiększyła się do 0,15m2 (chłodnica standardowa o wymiarach 10 x 20 cm posiada powierzchnię chłodzenia równą zaledwie 0,02 m2). Budowa radialna chłodnicy zwiększa wydajność agregatu, zwiększa wydajność chłodniczą, obniża koszty obsługi, ułatwia dostęp do chłodnicy, jest odporna na brud i kurz. Powietrze z wentylatora jest wdmuchiwane wokół chłodnicy a nie przez chłodnicę.

Zastosowanie: Są źródłem zasilania dla wszystkich dostępnych na rynku narzędzi hydraulicznych tj.: młoty, przecinarki, wiertnice, zastosowanie podczas robót drogowych itp.


agregat hydrauliczny HPP 09
agregat hydrauliczny HPP 18
agregat hydrauliczny HPP 09E
agregat hydrauliczny HPP 09
agregat hydrauliczny HPP 18E
agregat hydrauliczny HPP 18V MULTIFLEX
Wszystkie modele agregatów i narzędzi Hycon
Chłodnica radialna Hycon
Chłodnica radialna Hycon
Cłodnica radialna Hycon

Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]