|
Drukuj

Kafar samojezdny ORTECO


Orteco SMART 800SC
Zapytaj o cenę

Najlepsze parametry pracy w swojej klasie – szeroka gama modeli

Samojezdny kafar hydrauliczny na podwoziu gąsienicowym do wbijania i wyciągania barier energochłonnych: Seria BASIC o energii uderzenia od 360 do 590 Jouli, seria SMART o energii uderzenia od 600 do 830 Jouli oraz najmocniejsza seria HD o energii uderzenia od 830 do 1060 Jouli. Panel sterowniczy kafara został umieszczony na jego wieży, co pozwala jednemu operatorowi na sterowanie całym procesem wbijania lub wyciągania słupków.

Sterowanie jazdą maszyny odbywa się za pomocą panelu sterującego. Opcjonalnie w modelu BASIC sterowanie może odbywać się przy pomocy panelu radiowego.

Podwozie gąsienicowe umożliwia poruszanie się w każdym terenie.Kafary ORTECO mogą być wyposażone w wiele przydatnych akcesorii: chwytak udarowy do wyciągania starych profili, wiertnicę kolumnową z koroną diamentową do wiercenia w zbrojonym betonie, asfalcie; ślimakową wiertnicę do ziemi; hydrauliczne wiertarki rdzeniowe; agregat prądotwórczy o mocy 5kW do zasilania elektronarzędzi; laserowy system poziomowania; system kontroli odległości między słupkami; oświetlenie nocne; hak holowniczy.


Zastosowanie: Montaż barier energochłonnych przy drogach, autostradach. Modele HD mogą również pracować na polach solarnych.


Opcjonalny osprzęt - hydrauliczne wiertarki rdzeniowe
Opcjonalny osprzęt - wiertnica kolumnowa z koroną diamentową
Opcjonalny osprzęt - chwytak do wyciagania starych profili
Opcjonalny osprzęt - wiertnica ślimakowa
Orteco Basic 600
Orteco Basic 600
Orteco 800HDC
Zdjęcie

Kafar samojezdny ORTECO -

Najlepsze parametry pracy w [...]Zdjęcie

Kafar do zabudowy ORTECO -

Kafary montowane na samochodach i [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]