|
Drukuj

Wibratory do betonu VN i VNP OLI


CM1M
Zapytaj o cenę

Wysokoczęstotliwościowe, elektryczne wibratory wgłębne do betonu

VN (linia standard) i VNP (linia profesjonalna) stanowią wysokoczęstotliwościowe, elektryczne wibratory wgłębne do betonu. Linia profesjonalna VNP wytwarza wyższe siły odśrodkowe i posiada wał wyposażony w cztery łożyska, które czynią tę serię odpowiednią do prac pod niezwykle dużym obciążeniem. Urządzenia obu linii dostarczane sa z 5 metrowym przewodem zabezpieczającym, 10 metrowym kablem elektrycznym z wtyczką i wyłącznikiem ręcznym z tworzywa ABS.

Zasada działania: Silnie zwiększona zdolność zagęszczania profesjonalnej lini VNP powoduje doskonałą eliminację pęcherzyków powietrza z betonu zgodnie z nowoczesnymi technologiami produkcji betonu. Przy 42V/200Hz i pięciu różnych średnicach buław asortyment ten nadaje się do każdego rodzaju prac na miejscu budowy lub do stosowania w zakładach prefabrykacji betonu (produkcja stropów).

 


Zdjęcie

Wibratory do betonu VN i VNP OLI -

Wysokoczęstotliwościowe, [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]