|
Drukuj

Przecinarka spalinowa Husqvarna K1260
Zapytaj o cenę

Najnowsza technologia

Kompaktowa budowa, mały ciężar i właściwie ustawione uchwyty sprawiają, że maszyny Husqvarna są bardzo poręczne. Także system antywibracyjny w uchwytach zapewnia wygodniejszą obsługę podczas długich godzin pracy. Husqvarna w swoich urzadzeńiach stosuje zawsze najnowsze technologie dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Zalety przecinarek spalinowych Husqvarna:

New Active Air Filtration™ Unikalny system aktywnej filtracji powietrza składa się z trzech oddzielnych filtrów, które zwiększają trwałość silnika i redukują przestoje oraz koszty serwisu. Jest obecnie na rynku jednym z najbardziej efektywnych systemów, umożliwiającym pracę (na sucho) bez konieczności serwisowania filtrów nawet przez rok.

DEX to system kontroli pylenia podczas cięcia na sucho i na mokro. Większość naszych pozostałych przecinarek ma oszczędzający wodę zestaw do cięcia na mokro, skutecznie wiążący pył, który zużywa mniej wody i produkuje mniej ścieru w porównaniu z tradycyjnym cięciem na mokro.

X-Torq™ Unikalna technologia podnosząca moc silnika i redukująca zużycie paliwa nawet do 20% oraz emisję spalin do 75%. Sekret technologii tkwi w użyciu podwójnych kanałów przelotowych: jednego do dostarczania czystego powietrza, drugiego do mieszanki paliwowo-powietrznej.

• Opatentowany, zabezpieczający przed dostawaniem się pyłu uszczelniony rozrusznik. DuraStarter™ także charakteryzuje się wytrzymałą linką zapewniającą większą niezawodność i trwałość. W efekcie rozrusznik pozostaje bezobsługowy co zapewnia maszynie długą żywotność. Uszczelniony rozrusznik z wytrzymałą linką, zmniejsza ryzyko przestojów i zapewnia większą niezawodność i trwałość.

• Wydajny układ tłumienia drgań utrzymuje poziom drgań poniżej 5 m /s² (dotyczy tarcz 350 i 400 mm), dla wygodniejszej pracy.

SmartCarb™, zintegrowany automatyczny system kompensacji filtra, pozwala zachować dużą moc i zmniejsza zużycie paliwa.

• Pasek klinowy wielorowkowy. Niektóre modele wyposażone zostały w wielorowkowy pasek klinowy, znacznie trwalszy od konwencjonalnego, wymagający rzadszego napinania i znakomicie przenoszący moc.


Przecinarka spalinowa Husqvarna K970
Przecinarka spalinowa Husqvarna K760

Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]