|
Drukuj

Zapytaj o cenę

Pojazd gąsienicowy do mycia paneli fotowoltaicznych.

Wielofunkcyjna maszyna gąsienicowa do czyszczenia paneli fotowoltaicznych. Wyposażona w napęd hydrostatyczny z dwoma prędkościami jazdy sterowanej elektrycznie - mała prędkość podczas procesu mycia paneli, prędkość przejazdowa podczas przemieszczania się pomiędzy panelami.
Podwozie wyposażone w ruchome rolki i gumowe gąsienice do szybkiej jazdy w każdym terenie.
Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą dwóch joysticków, 1 służy do sterowania jazdą a 2 do sterowania ramieniem wraz z narzędziem myjącym. Obrotowy fotel operatora pozwala zawsze siedzieć twarzą do kierunku jazdy.
Demontowalny zbiornik na wodę ze stali nierdzewnej o pojemności 2400 litrów umożliwia znaczną autonomię pracy. Zbiornik wyposażony jest w duży luk kontrolny, metalowy filtr siatkowy do napełniania wodą oraz optyczny wskaźnik poziomu wody. Po demontażu zbiornika maszyna może służyć do transportu różnego rodzaju materiałów. Ramię teleskopowe z 1 lub 3 sekcjami może być używane z różnymi aplikacjami do mycia. Układ "load sensing" pozwala na przemieszczanie wysięgnika płynnie i precyzyjnie.
System obrotu wysięgnika pozwala na pracę z lewej lub prawej strony maszyny. Urządzenie może być stosowane zamiennie z dwoma różnymi systemami myjącymi z niezarysowującą szczotką obrotową (CarLite®) lub instalacją zraszającą wielodyszową o ciśnieniu 40 Bar.
Elektroniczny system z czujnikami ultradżwiękowymi sterowania odległością układu myjącego od panelu fotowoltaicznego automatycznie kompensuje możliwe przypadkowe ruchy ramienia teleskopowego względem nierówności terenu i różnego kąta nachylenia paneli fotowoltaicznych podczas pracy.
Wyjście hydrauliczne o przepływie 45 l/min i ciśnieniu maksymalnym 170 Bar pozwala na zainstalowania na maszynie dodatkowych urządzeń takich jak: kosiarka, wycinarka krzaków, niszczarki itp. Do mycia ręcznego paneli zainstalowano ręczną lancę ciśnieniową.


ROBOKLIN 25
ROBOKLIN 25
ROBOKLIN 25
Zdjęcie

Pojazd gąsienicowy ROBOKLIN 25 -

Pojazd gąsienicowy do mycia [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]