|
Drukuj

Gąsienicowa kosiarka sterowana radiowo: GREEN CLIMBER


Grenn Climber w ofercie Lifton Polska
Zapytaj o cenę

Zdalnie sterowana gąsienicowa kosiarka GREEN CLIMBER.

Całkowicie sterowana radiowo o zasięgu do 300 m, opcjonalnie rozszerzane gąsienice pozwalaja na pracę w najtrudniejszych warunkach. Rozszerzanie gąsienic odbywa się niezależnie z lewej lub prawej strony, tak aby zapewnić całkowitą kontrolę nad maszyną. Dzięki kompaktowej budowie z nisko osadzonym środkiem ciężkości maszyna jest w stanie wspiąć się po zboczu o nachyleniu do 60°. Standardowo wyposażona w kosiarkę bijakową do trawy z możliwością pracy 6 typami ostrzy.

Wyposażenie opcjonalne: kosiarka bijakowa wysięgnikowa do pracy wzdłuż dróg do ścinania trawy i krzewów o średnicy do 5 cm, widły do podnoszenia ładunków, zamiatarka, pług wirnikowy, pług lemieszowy do śniegu, piaskarka, koparka łańcuchowa, frezarka do pni i wiele innych.

System szybkiego mocowania osprzętów zaprojektowano do wykonywania następujących ruchów: podnoszenie, uchył, przesunięcie boczne lewe i prawe. Maszyna posiada system automatycznego oczyszczania chłodnicy.

Zalety Green Climber: wymaga tylko 1 operatora do wykonania pracy 10 osób, 10 razy wydajniejsza od tradycyjnych metod, maksymalne bezpieczeństwo dla operatora - pilot zdalnego sterowania - oraz osłona ostrzy zapobiega wyrzutowi drobnych elementów spod kosiarki w kierunku operatora. Precyzyjne sterowanie pozwala na omijanie przeszkód (drzewa, znaki drogowe, słupki).


Green Climber z kosiarką bijakową
Green Climber z pługiem wirnikowym z odrzutem

Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]