|
Drukuj

Smart DF
Zapytaj o cenę

Inteligentne zraszacze zaprojektowane specjalnie dla pokrycia niewielkich obszarów, w których istnieje potrzeba ograniczenia emisji pyłów i zapachów.

Mini DF to system tłumienia pyłu z wbudowanym na stałe zbiornikiem wody o pojemności 70 litrów. Jest przeznaczony do pracy we wnętrzach przy takich operacjach jak cięcie lub wyburzanie ścian wewnętrznych, usuwanie podłóg, dla wszystkich czynności związanych z rozbiórką, remontem lub renowacją wnętrz.

Smart DF to system do zastosowań zewnętrznych. Idealny do małych rozbiórek, recyklingu gruzu, rozbiórki i cięcia ścian oraz innych drobnych czynności, przy których powstaje kurz.

Oba modele ze względu na małą wagę oraz niewielkie rozmiary sa łatwe do przenoszenia, mieszczą się we wnęki drzwiowe. Ważną zaletą są niskie koszty eksploatacji. W prosty sposób mogą być zasilane z sieci elektrycznej 230V oraz podłączone do sieci wodnej.

Te cechy czynią je idealnym rozwiązaniem przy usuwaniu azbestu zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków.


Smart DF
Smart DF
Mini DF
Mini DF
Zdjęcie

Mini DF & Smart DF -

Inteligentne zraszacze [...]Zdjęcie

Mobile Power Tank -

Mobilny system zraszania z [...]Zdjęcie

Dust Fighter -

System zraszania miejsca pracy - [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]