|
Drukuj

Wiertarka do szyn TFR 330P


Zapytaj o cenę

TFR 330 P to lekka i łatwa w manewrowaniu wiertarka do szyn. Urządzenie zostało zaprojektowane do wiercenia precyzyjnych otworów w szynach UNI 36-46-50-60.

Wyposażona jest w 4-suwowy silnik, który bezpośrednio napędza wał z frezem. Taki system pozwala na wykorzystanie mocy potrzebnej do wiercenia, ogranicza zużycie maszyny oraz mniejsze zużycie paliwa. Użycie chłodziwa ogranicza zużycie frezu. Wiertarka posiada odpowietrznik bloku, który zapobiega nadmiernemu wzrostowi ciśnienia w przekładni, co przekłada się na zwiększenie jej żywotności. Dzięki zastosowaniu opatentowanego szybko-demontowanego zacisku szynowego (czas demontażu wiertarki z szyny wynosi 5-7 sekund) i dobrze wywarzonego uchwytu z wyłącznikiem awaryjnym, operator uzyskuje maksymalne bezpieczeństwo przy minimalnym wysiłku (zgodne z normą EN-13977). Konstrukcja zacisku pozwala również na wiercenie otworów w rozjazdach. Najniższy wśród wiertarek do szyn poziom drgań na uchwycie. Przybliżony czas wiercenia wynosi od 20 do 60 sekund, w zależności od średnicy otworu i twardości szyny.

 


Wiertarka do szyn TFR 330P
Zdjęcie

Wiertarka do szyn TFR 330P -

TFR 330 P to lekka i łatwa w [...]Zdjęcie

Wiertarka do szyn RHINO 4 -

Wiertarka do szyn RHINO 4 [...]Zdjęcie

Wiertarka do szyn M3500 -

Wiertarka o napędzie [...]Zdjęcie

Wiertarka do podkładów FTC 2000 -

Jest to nowoczesne urządzenie z [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]