|
Drukuj

Zapytaj o cenę

Przeznaczone do prac w trudno dostępnych miejscach.

Link promujący najnowszy model minikoparki Eurocomach ES 57ZT

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=W_4gmILZmu0

 

Przeznaczone do prac na niewielkiej przestrzeni. Obrót kabiny o 360  a także możliwość kopania przy ścianie budynku. Gama maszyn obejmuje modele od wagi 1000 (kg) do 9200(kg).

Wersja ZT (Zero Tail) to maszyny, których kabiny nie wystają poza obrys gąsienic podczas obrotu maszyny. Maszyny te doskonale sprawdzają się przy pracach blisko ścian i przy ograniczonej przestrzeni. Wersja SR (Short radius) to maszyna, której tył kabiny nieznacznie wystaje poza obrys gąsienic podczas obrotu. Model TR to maszyna posiadająca potrójnie łamane ramię kopiące. Dodatkowym atutem jest wysięgnik koparkowy zamontowany centralnie przed kabiną - jak w małych modelach. Pozwala to na pracę z wysięgnikiem skierowanym na boki bez konieczności obrotu kabiny. Model SB - ramie kopiące zainstalowano z boku kabiny (jak w dużych maszynach), dzięki temu zmniejszyła się długość transportowa maszyny. Model UR to maszyna z unikalnym rozwiązaniem ramienia, tzw. offsetem (łamanym na boki). Idealnie sprawdza się przy pracach wewnątrz szalunków zabezpieczających wykopy.


Zastosowanie: Prace elektro-energetyczne, wodociągowe, przyłącza do budynków.

 


ES 18 ZT
ES 18 ZT
ES 10ZT
ES 15 SR
ES 28ZT
ES 90UR
Zdjęcie

Minikoparki - Eurocomach -

Przeznaczone do prac w trudno [...]Zdjęcie

Miniładowarki - Messersi -

Przeznaczone do prac ziemnych, [...]
Szukaj według producenta

Nasze certyfikaty

Stale dążąc do uzyskania pełnej satysfakcji Klientów ze świadczonych przez nas usług, wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania Jakością zgodnie z normą EN ISO 9001 : 2000 [...]

Po godzinach

Nasi ludzie po godzinach. [...]