Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis Case

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe maszyn budowlanych

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis maszyn budowlanych

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis Case

Awaria maszyn budowlanych marki Case wcale nie jest taka rzadka. Kiedy przydarzy się na Twoim placu budowy, nie panikuj. Kompleksowo zajmiemy się Twoim sprzętem. Naprawy maszyn to nasza specjalność.

Dzięki naszym usługom wywiążesz się ze zleceń z kontrahentami i dotrzymasz podpisanych umów. Zatem do dzieła — serwisujemy!

Naprawy maszyn budowlanych Case — stacjonarne i mobilne

Nasz serwis maszyn budowlanych oferuje usługi stacjonarne i mobilne. Jeśli Twoja maszyna marki Case uległa niewielkiej usterce, przyjedziemy na Twój plac budowy i tam usuniemy problem. Nasze samochody wyposażyliśmy w niezbędne narzędzia do wykonania prac serwisowych.

W przypadku poważniejszej awarii zabierzemy Twój sprzęt do naszego serwisu stacjonarnego. Nie martwisz się więc o jego transport i wydatki z nim związane.

Nasi fachowcy w mig zdiagnozują przyczynę awarii maszyn i szybko ją usuwają. Dysponujemy nieograniczoną ilością oryginalnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Gdy Twoja maszyna marki Case jest w okresie gwarancji, zastosujemy oryginalne części zamienne, natomiast kiedy jej gwarancja minęła — użyjemy zamienników.

Marka Case, czyli światowy producent sprzętów budowlanych

Wiesz już, że na nasz serwis maszyn budowlanych możesz liczyć w każdej sytuacji. To, że korzystasz z maszyn Case — światowego producenta sprzętów budowlanych — nie oznacza, że Twoje urządzenia są bezawaryjne. Wielu klientów ceni markę Case za innowacyjność i praktyczne rozwiązania. Firma Case słucha swoich klientów i proponuje produkty na miarę ich potrzeb.

Jak jednak rozpoczęła się historia marki Case? Wszystko zaczęło się w 1842 roku w Wisconsin w USA. Wtedy Jerome Increase wyprodukował pierwszą młockarnię, czyli maszynę rolniczą do omłotu zbóż. W 1869 roku powstałą pierwsza maszyna parowa, a w 1912 rozpoczęto produkcję maszyn do budowy dróg. Lata 50. i 60. XX wieku należały do maszyn takich jak równiarki, walce parowe, koparko-ładowarki i miniładowarki.

Marka Case działa nieomal od 180 lat. W Tym czasie swoje technologie doprowadziła do perfekcji. Przede wszystkim spełniają one normy emisji spalin (recyrkulacja schłodzonych spalin i selektywna redukcja katalityczna).

Jakiego typu sprzęty budowlane Case naprawia nasz serwis maszyn?

W naszym serwisie maszyn naprawiamy maszyny Case takie jak:

 • koparki gąsienicowe,
 • koparki kołowe,
 • minikoparki kołowe,
 • minikoparki gąsienicowe,
 • miniładowarki,
 • ładowarki kołowe,
 • koparko-ładowarki,
 • ładowarki kompaktowe,
 • spycharki gąsienicowe,
 • równiarki.

U nas, jak już wspomnieliśmy, możesz liczyć na oryginalne części zamienne i liczne elementy materiałów eksploatacyjnych. Twoje maszyny dzięki naszym działaniom znów ruszą!

Naprawa, regeneracja, wymiana części zamiennych Case — jakie jeszcze usługi oferujemy?

Nasz serwis maszyn budowlanych (z dojazdem do klienta) działa od 30 lat. W tym czasie zaproponowaliśmy tysiące części zamiennych Case, wykonaliśmy dziesiątki tysięcy napraw i zregenerowaliśmy niezliczoną ilość urządzeń budowlanych.

Nasi fachowcy nieustannie się dokształcają, biorąc udział w szkoleniach i kursach. Nasz serwis maszyn wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom — naszym klientom oferujemy usługę dopasowaną do ich wymagań.

Serwis naprawy i regeneracji maszyn Case

Choć zaawansowane technologicznie, maszyny Case nie są niezawodne. Co najczęściej w nich wymieniamy? Przede wszystkim naprawiamy i regenerujemy:

 • pompy hydrauliczne,
 • siłowniki hydrauliczne,
 • silniki hydrauliczne,
 • rozdzielacze hydrauliczne,
 • mosty napędowe,
 • zmienniki momentu obrotowego.

Oprócz tego zajmujemy się diagnostyką zepsutych elementów hydrauliki siłowej i testami podzespołów hydraulicznych.

Nasz serwis nie tylko naprawia i regeneruje maszyny budowlane. Oferujemy Ci również przegląd techniczny Twoich sprzętów. Doskonale wiemy, że aby Urząd Dozoru Technicznego dopuścił maszynę do pracy, potrzebujesz odpowiedniej dokumentacji. Dokonamy przeglądu Twoich urządzeń i sporządzimy dla Ciebie niezbędne sprawozdania.

Gdy Twoja maszyna marki Case przeszła diagnostykę i naprawę w naszym serwisie, zyskujesz gwarancję, że nic złego nie stanie się na Twoim placu budowy. Jesteś spokojny o pracowników, jak i o prace inwestycyjne.

Wykorzystaj w pełni potencjał swoich maszyn Case i postaw na nasz serwis!