Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 28 lat.

icon_widget_image ul. Knurowska 16, 41-800 Zabrze icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis Orteco

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe maszyn budowlanych

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis maszyn budowlanych

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis Orteco – Klucz do sprawnego funkcjonowania Twoich maszyn

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak ważny jest regularny serwis maszyn dla płynności działania Twojego biznesu? W dzisiejszym artykule zapraszamy Cię do bliższego poznania mobilnego serwisu Orteco Lifton Polska, który stanowi klucz do utrzymania sprzętu w optymalnej kondycji. Odkryj, dlaczego warto zainwestować w profesjonalne usługi serwisowe.

Zakres działalności i specjalizacja producenta

Działalność firmy Orteco obejmuje szeroki zakres branż i sektorów. Specjalizuje się w produkcji maszyn przeznaczonych dla budownictwa, przemysłu oraz innych gałęzi gospodarki. Bez względu na to, czy potrzebujesz nowoczesnych urządzeń budowlanych czy też zaawansowanych rozwiązań dla przemysłu, Orteco ma coś, co sprosta Twoim oczekiwaniom. Z długoletnim doświadczeniem w branży, Orteco zdobyło zaufanie klientów na całym świecie. Produkty firmy są cenione za solidność, wydajność oraz zastosowanie najnowszych technologii. Orteco nieustannie rozwija swoje kompetencje, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku i zawsze pozostawać krokiem przed konkurencją.

Zakres usług serwisowych Lifton Polska

Usługi serwisowe maszyn Orteco oferowane przez Lifton Polska są zróżnicowane, dostosowane do różnych rodzajów maszyn i potrzeb klientów. Od rutynowych przeglądów po awaryjne naprawy – nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie. Dlaczego warto inwestować w regularny serwis? Odpowiedzi znajdziesz w sekcji poniżej.

Mobilny serwis Orteco a wydajność pracy Twojej dirmy – Wpływ eegularnego serwisu na efektywność produkcji

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, utrzymanie sprzętu w optymalnej kondycji ma kluczowe znaczenie dla efektywności produkcji. Mobilny serwis Orteco Lifton Polska jest rozwiązaniem, które nie tylko eliminuje przestoje, ale także działa jak katalizator wydajności. Dowiedz się, dlaczego regularny serwis maszyn od Orteco może być kluczowym elementem w doskonaleniu funkcjonowania Twojej firmy.

Brak odpowiedniego serwisu maszyn może prowadzić do poważnych konsekwencji dla efektywności produkcji. Na podstawie konkretnego studium przypadku dowiedz się, jak Orteco pomaga przedsiębiorstwom poprawić wydajność i zminimalizować przestoje.

Jednym z kluczowych aspektów wpływu mobilnego serwisu Orteco na efektywność produkcji jest skuteczne eliminowanie przestojów. Dzięki systematycznym przeglądom i naprawom maszyn, Lifton Polska zapewnia, że Twoje urządzenia są gotowe do pracy przez większość czasu. To z kolei przekłada się na ciągłość produkcji i uniknięcie strat związanych z przestojami.

Podsumowanie

W dzisiejszym artykule przyjrzeliśmy się bliżej serwisowi Orteco – kluczowi do sprawnego funkcjonowania Twoich maszyn. Zobaczyliśmy, jak Orteco wpływa na bezpieczeństwo i zgodność z normami, a także jak regularny serwis wpływa na efektywność pracy firm.

Czy masz pytania na temat serwisu Orteco? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej.

Najczęściej zadawane pytania:

  1. Czy serwis Orteco obejmuje naprawy awaryjne?
    • Dowiedz się, jakie usługi serwisowe oferuje Orteco w sytuacjach nagłych.
  2. Gdzie szukać najnowszych informacji o produktach Orteco?
    • Wskazówki dotyczące tego, gdzie znajdziesz aktualności na temat produktów i usług są umieszczone na stronie producenta.

Zapraszamy klientów z miast: Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Czeladź, Knurów, Mikołów, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Będzin, Mysłowice, Siemianowice, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Tychy, Ruda Śląska, Bytom, Katowice