Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 28 lat.

icon_widget_image ul. Knurowska 16, 41-800 Zabrze icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis Eurocomach

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie minikoparek

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja minikoparka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe minikoparek

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis minikoparek

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis Eurocomach

Twoja koparka marki Eurocomach uległa zepsuciu? Spokojnie — naprawimy ją! Dzięki naszemu serwisowi zrealizujesz inwestycje budowlane i wywiążesz się z umów z kontrahentami. Awaria koparki marki Eurocomach nie musi wiązać się z przestojami na placu budowy — w mig usuniemy usterkę i Twoja maszyna znów ruszy.

Naprawa maszyn budowlanych   — Lifton Polska w akcji!

Naprawa maszyn budowlanych w naszym serwisie to nasza specjalność. Nie chcemy, aby awaria pokrzyżowała Twoja plany budowlane. Oferujemy usługi serwisu mobilnego z dojazdem na plac budowy, jak i stacjonarnego. Niewielkie usterki usuwamy na miejscu. Dzięki temu nie transportujesz ciężkich sprzętów i nie narażasz się na koszty z tym związane. Nasze samochody wyposażyliśmy w niezbędne narzędzia służące do naprawy maszyn budowlanych.

W przypadku większej awarii maszyny proponujemy serwis stacjonarny. W mig zdiagnozujemy przyczynę problemu i zaradzimy mu. Wybierz zatem usługę z dojazdem do klienta lub postaw na naprawę na miejscu.

Serwis sprzętu Eurocomach, czyli przodującego producenta mini koparek i ładowarek

Eurocomach to lider, jeśli chodzi o sprzęt budowlany. Marka oferuje mini koparki, kompaktowe ładowarki gąsienicowe i kompaktowe ładowarki kołowe. Mimo iż producent słynie ze swych innowacyjnych rozwiązań takich jak elektryczne sterowanie układami hydraulicznymi, elektrohydrauliczne sterowanie pompą roboczą i oprogramowaniem, sprzęty Eurocomach nie są bezawaryjne.

Przyznajemy jednak, że kompaktowe koparki Eurocomach są wyjątkowo zwrotne, lekkie i wytrzymałe. Producent na rynku doskonale radzi sobie od 30 lat, wciąż ulepszając swoje maszyny budowlane.

Eurocomach nie ogranicza się jednak tylko do samochodów budowlanych. Oferuje również innego typu sprzęt przydatny na placu budowy (jak na przykład frezarki).

Naprawimy Twoją mini koparkę lub ładowarkę Eurocomach. Dysponujemy tysiącami części tej marki. Usterki w maszynach klienta zdarzają się często, dlatego jesteśmy na nie przygotowani. Nasz serwis prężnie działa — fachowcy bezbłędnie diagnozują problem i usuwają go w mgnieniu oka.

Mini koparki i ich awarie

Zwrotne, lekkie i przede wszystkim dużo mniejsze od tradycyjnych koparek — takie są minikoparki Eurocomach. Nie oznacza to jednak, że mini maszynie przydarza się mini awaria. Usterki dotyczą tak samo sprzętu dużego, jak i tego niewielkich rozmiarów.

Co zatem psuje się w mini koparkach? Maszyny te mają masę eksploatacyjną do 15 ton. Są o wiele bardziej precyzyjne niż ich siostry, czyli klasyczne koparki. Nie oznacza to jednak, że używa się ich sporadycznie. To sprzęt, który narażony jest na częstą eksploatację. To za pomocą mini koparki wykonasz wykop pod przyłącze wodno-kanalizacyjne lub szybko wyrównasz teren.

Silna eksploatacja negatywnie wpływa na mechanizm gąsienicowy. Jest to wynik pracy urządzenia na nierównym terenie w trudnych warunkach. W mini koparkach Eurocomach często psuje się silnik, czyli serce maszyny. Bywa to związane z zaniedbaniem serwisowania, jak i przeciążeniami w pracy silnika.

W mini koparkach awarii ulegają również układy chłodzenia. Maszyny zazwyczaj pracują latem, a wtedy trudno o właściwe chłodzenie. Nagminnie zdarzają się także usterki układu elektrycznego. Nie lubi on skrajnych temperatur ani wilgoci, a te niestety są normą podczas wielu prac ziemnych.

Jak serwisujemy minikoparki Eurocomach?

To, że pojazdy, jakimi są minikoparki Eurocomach ulegają awariom, nie oznacza, że tego typu sytuacje wyłączą sprzęt z pracy. Wszystkim się zajmiemy! Co zatem zrobimy dla Ciebie i Twoich maszyn?

  • wymienimy i naprawimy ogumienie,
  • przeprowadzamy naprawy bieżące,
  • naprawimy siłowniki, elektronikę i rozdzielacze hydrauliczne,
  • zreperujemy skrzynie biegów, jak i inne elementy,
  • sprawdzimy, czy Twoja maszyna dobrze działa.

Przygotujemy Twoją mini koparkę do ponownej eksploatacji. Dokonamy także przeglądu technicznego koniecznego, aby uzyskać stosowną dokumentację z Urzędu Dozoru Technicznego. Bez zgody UDT nie wykorzystasz sprzętu do prac ziemnych!

Zajmiemy się Twoim pojazdem kompleksowo. Nie jeździsz od serwisu do serwisu i nie szukasz osoby, która naprawi układ hydrauliczny czy wymieni gąsienice. Nasi fachowcy udzielą Ci merytorycznego wsparcia i doradzą, jak poprawnie magazynować i korzystać z maszyn. Dotrzymujemy terminów — nie rzucamy słów na wiatr. Jeśli obiecamy Ci, że Twoja koparka Eurocomach będzie gotowa danego dnia, tak właśnie się stanie!

Zaufaj nam i wybierz Lifton Polska!