Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 28 lat.

icon_widget_image ul. Knurowska 16, 41-800 Zabrze icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt

Wynajem maszyn budowlanych Chorzów

Usługi wynajmu maszyn i urządzeń

Oferta wynajmu maszyn i urządzeń

Wynajem i serwis maszyn budowlanych i kolejowych.

Przedstawiamy kategorie wynajmowanych maszyn i urządzeń:

Młoty

Przecinarki

Pompy hydrauliczne

Wiertnice rdzeniowe

Agregaty hydrauliczne

Zagęszczarki

Stopy zagęszczające

Agregaty prądotwórcze

Przecinarki drogowe

Minikoparki

Koparko ładowarki

Rusztowania

Drogi tymczasowe

Zestaw do mycia paneli

CENNIK WYNAJMU MASZYN BUDOWLANYCH:

Model

Nr seryjny

Cena za dobę / kaucja 

Młot HH23

4264/1103

125 zł / 300 zł kaucja

Młot HH27

3532

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka HCS14

4884

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka HCS16

b/n

125 zł / 300 zł kaucja

Pompa hyd. HWP2’’

5050

150 zł / 300 zł kaucja

Pompa hyd. HWP3’’

5528

150 zł / 300 zł kaucja

Wiertnica rdzeniowa

1858

125 zł / osobno wiertło / 300 zł k. 

Agregat hyd. HPP09

1398/5146

125 zł / 300 zł kaucja 

Zagęszczarka  WEBER 281kg

0609

150 zł / 500 zł kaucja

Zagęszczarka AMMANN 6040 530kg 

 

190 zł  / 500 zł kaucja

Zagęszczarka AMMANN AVP3520 250kg

137913

150 zł / 500 zł kaucja

Zagęszczarka BOMAG 15/45 90kg

101630906559

125 zł / 300 zł kaucja

Zagęszczarka BOMAG 23/48 136kg

101670102071

150 zł / 300 zł kaucja 

Stopa zagęszczająca AMMANN AVS68

4032731

125 zł / 300 zł kaucja

Stopa zagęszczająca AMMANN ACR68

11938421

125 zł / 300 zł kaucja

Agregat prądotwórczy COMAND3001 

3224

125 zł / 300 zł kaucja

Agregat prądotwórczy COMAND6001 

2422

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka drogowa 500mm

07020006                   21/22

120 zł / tarcza 50 / 1000 zł za mm 

Minikoparka Eurocomach 22 SR

 

280 / 1000 zł kaucja 

Koparko ładowarka Eurocomach

  

Rusztowanie

  

Drogi tymczasowe

240×120

Cena za m2 – 

Zestaw do mycia paneli 

 

300 zł doba 

 

 

Podane ceny są cenami NETTO

Wynajem maszyn budowlanych Chorzów

 

Kupić czy wynająć maszynę budowlaną? Oto jest pytanie! Już nie musisz sobie go zadawać, ponieważ mamy dla Ciebie odpowiedź — wynajem to rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się w wielu sytuacjach. Kiedy dopiero raczkujesz na rynku, nie możesz sobie pozwolić na zakup sprzętu budowlanego. Wtedy z pomocą przychodzi nasza wypożyczalnia maszyn w Zabrzu. Z Chorzowa, jak i innych okolic bez problemu do nas dojedziesz. 

 

Przetarg? Przygotuj się do niego! Dzięki wysokiej klasy maszynom budowlanym nie zaskoczy cię żadne, nawet najbardziej wymagające zlecenie. U nas wynajem odbywa się na dogodnych dla Klienta zasadach. Gwarantujemy Ci także usługi serwisowe w razie awarii czy usterki sprzętu. Nie martwisz się także jego magazynowaniem — po zakończonych pracach po prostu nam go oddajesz. 

 

Wynajem maszyn budowlanych — z Chorzowa masz już do nas blisko!

 

Jeśli jesteś z terenów Górnego Śląska, na przykład z Chorzowa, masz już do nas naprawdę blisko. Znajdujemy się w Zabrzu, jednak oferujemy usługi takie jak dojazd na plac budowy do Klienta. W razie awarii czy usterki, której nie jesteśmy w stanie naprawić na miejscu, transportujemy sprzęt do naszego serwisu. 

 

Kiedy warto wypożyczyć maszyny budowlane?

 

Z wynajmu maszyn budowlanych skorzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i firmy. Jeśli realizujesz jednorazowe zlecenie, nie opłaca Ci się kupować maszyn budowlanych. Wtedy warto skorzystać z ich wynajmu. Zakup sprzętu budowlanego byłby ogromnym wydatkiem, który prawdopodobnie by się nie zwrócił. Warto wspomnieć też o tym, że nie skorzystałbyś ze wszystkich funkcji maszyn, więc zmarnowałbyś ich potencjał. 

 

Na tak ogromny wydatek, jakim jest zakup maszyn budowlanych, nie możesz sobie pozwolić, kiedy Twoja firma dopiero rozwija skrzydła. Wynajem maszyn budowlanych przychodzi Ci wtedy z pomocą. To, że posiadasz wysokiej klasy sprzęt budowlany, sprawia, że wywiązujesz się ze zleceń z kontrahentami, a Twoja firma dotrzymuje umów. 

Wynajem maszyn budowlanych załatwisz u nas na poczekaniu. Nie czekasz wielu tygodni na swój sprzęt i nie zamartwiasz się, że praca na Twoim placu budowy stoi. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę, a w razie konieczności, okres najmu zawsze możesz przedłużyć. 

 

Lifton Polska, czyli oferta wysokiej jakości sprzętu budowlanego

 

Nasza oferta wynajmu maszyn budowlanych jest bogata. Nie proponujemy Ci jedynie tych najbardziej niezbędnych. Dysponujemy także elektronarzędziami. Sprzęty, jakie u nas wynajmiesz to:

 

 • urządzenia hydrauliczne HYCON, 
 • koparki gąsienicowe, 
 • koparki, 
 • ładowarki (również te o sterowaniu burtowym — niezbędne, jeśli Twój plac budowy ma ograniczoną przestrzeń), 
 • transportery, 
 • minikoparki gąsienicowe, 
 • koparko-ładowarki. 

 

Naszą ofertę cechuje różnorodność. Oprócz wyżej wymienionych sprzętów proponujemy Ci akcesoria do koparek, minikoparek, ładowarek i koparko-ładowarek. Wynajmiesz u nas:

 

 • szybkozłącza, 
 • łyżki koparkowe, 
 • wiertnice, 
 • łyżki do mieszania betonu, 
 • kafary, 
 • łyżki kruszące, 
 • pługi, 
 • zamiatarki, 
 • frezarki, 
 • młotki, 
 • chwytaki. 

 

Na każdym etapie wynajmu służymy Ci merytorycznym wsparciem. Jeśli nie masz pewności, które sprzęty sprawdzą się najlepiej do danego rodzaju prac, nasi specjaliści udzielą Ci porady. 

 

Dlaczego wynajem maszyn budowlanych z Chorzowa, jak i okolicznych miast jest opłacalny?

 

O tym, że masz do nas blisko, już wiesz. Wynajmiesz maszyny budowlane z Chorzowa, jak i Rudy Śląskiej, Gliwic czy Bytomia. Jednak dlaczego warto to zrobić właśnie u nas? Kiedy staniesz do przetargu, Twoja firma zacznie jawić się jako kompetentna. Różnorodność sprzętu budowlanego pozwoli Ci wykonać wszelkiego rodzaju prace. Dzięki naszym sprzętom budowlanym nie ograniczysz swoich możliwości jako przedsiębiorstwa. Żadne zlecenie nie będzie dla Ciebie wyzwaniem! To jednak nie wszystkie zalety wynajmu. Jest ich o wiele więcej. 

 

Oszczędzasz czas i pieniądze

 

To niezaprzeczalny argument, który przemawia za tym, aby wynająć maszyny budowlane. Bez odpowiedniego sprzętu nie zrealizujesz zleceń. Gdybyś kupił maszyny budowlane, mocno nadszarpnąłbyś swój budżet. A tego przecież nie chcesz. W przypadku, gdy Twoja firma raczkuje na rynku lub przechodzi kryzys, nie możesz sobie pozwolić na tak duże wydatki. 

Wynajem maszyn budowlanych sprawi, że oszczędzisz pieniądze. Przede wszystkim, kiedy wypożyczasz sprzęty budowlane, tniesz koszty. 

 

Czasu wszyscy mamy jak na lekarstwo. Tak samo jest w przypadku prac budowlanych — gonią cię terminy i przygniata ciężar umów z kontrahentami. Chcesz jak najszybciej wykonać prace przy budowie. Zatem, wynajmując maszyny budowlane, nie biegasz od sklepu do sklepu w poszukiwaniu odpowiednich parametrów sprzętu. Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą, jakie maszyny sprawdzą się w przypadku konkretnych prac. Na wynajmem także nie czekasz długo — od razu zaczynasz realizować zlecenie. 

Oferujemy wynajem krótko- lub długoterminowy. Sam zadecydujesz, czego w danym momencie potrzebujesz najbardziej. Wszystko ustalimy i opracujemy atrakcyjną dla Ciebie umowę. 

 

Gwarantujesz bezpieczeństwo sobie i swoim pracownikom

 

Plac budowy wcale nie jest bezpiecznym miejsce, ponieważ łatwo na nim o wypadek. Jednak po co zwiększać to ryzyko? Nasi specjaliści wciąż konserwują, wymieniają i serwisują maszyny, po to, abyś Ty i Twoi pracownicy byli bezpieczni. Jednak sprawny sprzęt ma jeszcze jeden plus — poprawia komfort pracy i usprawnia ją. 

 

Odpadają Ci problemy związane z magazynowaniem maszyn budowlanych

 

Zakupione maszyny budowlane musisz (po zakończonej pracy) gdzieś ulokować. Jest to problematyczne, kiedy nie dysponujesz swoim magazynem. Gdy wynajmujesz sprzęty budowlane, nie przejmujesz się ich magazynowaniem. Po prostu, po zakończeniu zlecenia, oddajesz je nam. 

Tak samo sytuacja wygląda w przypadku usterki. Nasi fachowcy wszystkim się zajmą. W mig przyjmą zalecenie. A jeśli nie mogą naprawić maszyny na miejscu, przetransportują ją do serwisu. Ty oczywiście dostajesz inne sprzęty — nie zostawiamy Cię z problemem. 

 

Zakończ zlecenia, stań do przetargów i odważnie stawiaj kroki w biznesie budowlanym. Wynajmując nasze sprzęty, poszerzasz zakres usług swojego przedsiębiorstwa. Nie obawiasz się nawet najbardziej złożonych prac budowlanych, ponieważ jesteś do nich świetnie przygotowany!