Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa w całej Polsce

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Zapewniamy kompleksowy serwis

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Przeglądy okresowe

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Galeria naszego serwisu:

Twoje maszyny budowlane uległy awarii? Oczami wyobraźni już widzisz niezrealizowane inwestycje i zerwane kontrakty? To tylko mrzonki. Na szczęście rzeczywistość jest znacznie bardziej optymistyczna. Masz przed sobą profesjonalny serwis maszyn budowlanych. Naprawa maszyn budowlanych to nasza specjalność. Działamy na Górnym Śląsku, ale także na terenie całego kraju. Pomożemy Ci niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z drobną usterką, czy poważną awarią. Usuniemy usterki w Twojej koparce, minikoparce, koparko-ładowarce, spycharce i walcu. Terminowo, fachowo i na dogodnych dla Ciebie zasadach.

Naprawa maszyn budowlanych — dlaczego jest konieczna?

Bez maszyn budowlanych nie zrealizowałbyś wielu inwestycji. A tych w naszym kraju nie brakuje. To zdecydowanie dobry czas dla branży budowlanej. Jako wykonawca zobowiązałeś się do tego, aby wywiązać się z umów z kontrahentami i deweloperami. Awaria maszyny budowlanej sprawia, że praca nie posuwa się naprzód, a Ty tracisz cenne godziny i dni, w których już mógłbyś realizować zlecenia. Wiedz jednak, że maszyny budowlane to ten rodzaj sprzętów, który Twoi pracownicy mocno eksploatują. Dokonamy naprawy maszyn budowlanych na miejscu, na placu budowy lub u siebie w serwisie. Zdiagnozujemy każdą usterkę lub awarię i przywrócimy Twoim urządzeniom budowlanym pierwotną sprawność. Dzięki temu swoim operatorom zapewnisz bezpieczeństwo, a sobie spokojną głowę. Na czas wywiążesz się umów i kontraktów. Co więcej — kontrahenci polecą Twoja firmę innym jako rzetelnego wykonawcę.

Mobilny serwis maszyn budowlanych, czyli ukłon w stronę klienta!

Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych oszczędzi Ci wiele kłopotu. Do awarii sprzętu budowlanego często dochodzi na placu budowy. Na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że transport ciężkich maszyn wiąże się z dużymi kosztami. Nasi fachowcy dojadą w wyznaczone przez Ciebie miejsce i zdiagnozują maszynę. Jeśli to możliwe, na placu budowy dokonają niezbędnych napraw. Wyposażeni w profesjonalne narzędzia, większość usterek usuną od ręki. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i poszerzamy wiedzę z zakresu naprawy i serwisu maszyn budowlanych. Naprawa sprzętu budowlanego przebiega u nas szybko i sprawnie.

Stacjonarny serwis maszyn budowlanych — dobry wybór w przypadku poważnej awarii

Nasz stacjonarny serwis maszyn budowlanych okaże się świetnym wyborem, jeśli awaria jest poważna. W naszym warsztacie zawsze mamy oryginalne części zamienne (takie jak pompy hydrauliczne, silniki jazdy, siłowniki, rozdzielacze, silniki spalinowe, materiały eksploatacyjne). Zdemontujemy uszkodzone podzespoły i przewieziemy maszyny do naszego serwisu. Naprawą maszyn budowlanych zajmujemy się od wielu lat. Jako autoryzowany dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, aby Twój sprzęt budowlany działał tak sprawnie, jak kiedyś.

Naprawa koparek i podzespołów? Tak, nawet w trudnych warunkach

Zanim zabierzemy się za naprawę, dokonamy przeglądu stanu technicznego Twoich maszyn. Przeglądy to konieczność nie tylko ze względu na bezpieczeństwo Twoich pracowników, ale także na ze względu na sprawność maszyn. Nasze usługi w zakresie naprawy i konserwacji są na wysokim poziomie. Regenerujemy odpowiednie części i podzespoły, nie narażając Cię na dodatkowe koszty. Zgłaszając usterkę lub awarię, zawsze możesz liczyć na naszą szybką reakcję. W Twoich maszynach zregenerujemy:
  • skrzynie biegów,
  • mosty napędowe,
  • rozdzielacze hydrauliczne,
  • pompy hydrauliczne,
  • reduktory,
  • kolumny obrotów,
  • silniki hydrauliczne,
  • siłowniki hydrauliczne.
W przypadku koparki lub minikoparki najczęściej naprawiamy pompy, reduktory, kolumny obrotów, układy hydrauliczne i hydromotory.

Sprawna maszyna jako efekt wytrwałej, solidnej i starannej pracy fachowców z naszego serwisu

Naprawiamy między innymi dźwigi, spycharki, koparki, minikoparki i ładowarki kołowe przodujących marek. Nasze usługi doceniło już wielu zadowolonych klientów. Jaki jest jednak sekret sukcesu naszego serwisu? Przede wszystkim szanujemy klienta. Nigdy nie wmówimy Ci, że daną część wymaga wymiany, jeśli można ją naprawić. Takie podejście pozytywnie przekłada się na Twoje finanse. Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Naprawiamy nie tylko ciężki sprzęt, ale także mniejsze urządzenia i podzespoły. W maszynie nie zawsze psuje się to, co jest widoczne na pierwszy rzut oka. Nasi specjaliści dokonają rzetelnych diagnoz Twojego sprzętu. Dowiesz się o faktycznym stanie ładowarek, transporterów, koparek i wielu innych urządzeń. Cechuje nas terminowość. Naprawy wykonujemy w czasie przewidzianym w umowie. Nie czekasz na maszynę dłużej, niż jest to konieczne! Postaw na nasz serwis maszyn budowlanych! Już dziś dokonaj przeglądu sprzętów niezbędnych na placu budowy. Polska staje się krajem, w którym realizuje się wiele inwestycji. Jako wykonawca masz prawo pracować na wysokojakościowym sprzęcie. Aby taki był, konieczne są naprawy i serwisowanie.  

Obsługujemy klientów z miast: serwis maszyn budowlanych Zabrze, serwis maszyn budowlanych Gliwice, serwis maszyn budowlanych Chorzów, serwis maszyn budowlanych Sosnowiec, serwis maszyn budowlanych Czeladź, serwis maszyn budowlanych Knurów, serwis maszyn budowlanych Mikołów, serwis maszyn budowlanych Świętochłowice, serwis maszyn budowlanych Piekary Śląskie, serwis maszyn budowlanych Będzin, serwis maszyn budowlanych Mysłowice, serwis maszyn budowlanych Siemianowice, serwis maszyn budowlanych Dąbrowa Górnicza, serwis maszyn budowlanych Jaworzno, serwis maszyn budowlanych Tychy, serwis maszyn budowlanych Ruda Śląska, serwis maszyn budowlanych Katowice, serwis maszyn budowlanych Bytom