Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 28 lat.

icon_widget_image ul. Knurowska 16, 41-800 Zabrze icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt

Wynajem maszyn budowlanych Gliwice

Usługi wynajmu maszyn i urządzeń

Oferta wynajmu maszyn i urządzeń

Wynajem i serwis maszyn budowlanych i kolejowych.

Przedstawiamy kategorie wynajmowanych maszyn i urządzeń:

Młoty

Przecinarki

Pompy hydrauliczne

Wiertnice rdzeniowe

Agregaty hydrauliczne

Zagęszczarki

Stopy zagęszczające

Agregaty prądotwórcze

Przecinarki drogowe

Minikoparki

Koparko ładowarki

Rusztowania

Drogi tymczasowe

Zestaw do mycia paneli

AKTUALNY CENNIK WYNAJMU:

Model

Nr seryjny

Cena za dobę / kaucja 

Młot HH23

4264/1103

125 zł / 300 zł kaucja

Młot HH27

3532

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka HCS14

4884

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka HCS16

b/n

125 zł / 300 zł kaucja

Pompa hyd. HWP2’’

5050

150 zł / 300 zł kaucja

Pompa hyd. HWP3’’

5528

150 zł / 300 zł kaucja

Wiertnica rdzeniowa

1858

125 zł / osobno wiertło / 300 zł k. 

Agregat hyd. HPP09

1398/5146

125 zł / 300 zł kaucja 

Zagęszczarka  WEBER 281kg

0609

150 zł / 500 zł kaucja

Zagęszczarka AMMANN 6040 530kg 

 

190 zł  / 500 zł kaucja

Zagęszczarka AMMANN AVP3520 250kg

137913

150 zł / 500 zł kaucja

Zagęszczarka BOMAG 15/45 90kg

101630906559

125 zł / 300 zł kaucja

Zagęszczarka BOMAG 23/48 136kg

101670102071

150 zł / 300 zł kaucja 

Stopa zagęszczająca AMMANN AVS68

4032731

125 zł / 300 zł kaucja

Stopa zagęszczająca AMMANN ACR68

11938421

125 zł / 300 zł kaucja

Agregat prądotwórczy COMAND3001 

3224

125 zł / 300 zł kaucja

Agregat prądotwórczy COMAND6001 

2422

125 zł / 300 zł kaucja

Przecinarka drogowa 500mm

07020006                   21/22

120 zł / tarcza 50 / 1000 zł za mm 

Minikoparka Eurocomach 22 SR

 

280 / 1000 zł kaucja 

Koparko ładowarka Eurocomach

  

Rusztowanie

  

Drogi tymczasowe

240×120

Cena za m2 – 

Zestaw do mycia paneli 

 

300 zł doba 

 

 

Podane ceny są cenami NETTO

Wynajem maszyn budowlanych Gliwice

 

Jeśli nieustannie zadajesz sobie pytanie, co będzie lepsze — kupno czy wynajem maszyn budowlanych — doskonale trafiłeś. Zakup nowego sprzętu na budowę to spory wydatek i nie zawsze możesz sobie na niego pozwolić, zwłaszcza kiedy dopiero rozkręcasz biznes. 

Z pomocą przychodzi Ci nasza wypożyczalnia urządzeń budowlanych w Gliwicach. Skorzystaj z niej, jeśli jesteś z terenu Górnego Śląska. 

 

Gwarantujemy Ci szybki wynajem na dogodnych zasadach. W mig staniesz do interesującego Cię przetargu, bo wiesz, że dzięki nam dysponujesz odpowiednimi niemal do każdej pracy maszynami budowlanymi. Naprawa? Serwis? Masz to z głowy! Wszystkim się zajmiemy. A po zakończeniu realizacji zlecenia, po prostu oddajesz nam sprzęt. Same plusy. 

 

Wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach — kiedy warto z niego skorzystać?

 

Wynająć maszyny budowlane w Gliwicach mogą osoby indywidualne, jak i firmy. Wypożycz sprzęt budowlany, jeśli realizujesz jednorazowe zlecenie. W tym przypadku kupno nowych urządzeń wiązałoby się dużym wydatkiem, a i tak nie wykorzystałbyś ich całego potencjału. 

 

Jeśli na rynku budowlanym jesteś początkujący, a Twoja firma dopiero się rozwija, zakup maszyn budowlanych nie jest dobrym wyborem. Prawdopodobnie nie możesz sobie pozwolić na tak duży wydatek. Wynajem maszyn budowlanych w Gliwicach przychodzi Ci z pomocą. Dzięki naszym urządzeniom dotrzymasz umów zawartych z kontrahentami i w terminie wywiążesz się ze zleceń. Maszyny budowlane wynajmiesz u nas od ręki — nie czekasz wielu tygodni. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę. Zawsze też możesz przedłużyć okres najmu maszyn. 

 

Jakim sprzętem budowlanym dysponujemy?

 

Nasz oferta wynajmu maszyn budowlanych w Gliwicach jest bogata. Oprócz urządzeń niezbędnych na placu budowy proponujemy Ci elektronarzędzia. Sprzęty, jakimi dysponujemy to:

 

 • urządzenia hydrauliczne HYCON, 
 • koparki gąsienicowe, 
 • koparki, 
 • ładowarki, w tym także te o sterowaniu burtowym (przydadzą się, jeśli na Twoim placu budowy brakuje miejsca), 
 • transportery, 
 • minikoparki gąsienicowe, 
 • koparko-ładowarki. 

 

Mamy w ofercie również sprzęt dla koperek i minikoparek, koparko-ładowarek i ładowarek. Możesz u nas wynająć:

 

 • łyżki koparkowe, 
 • szybkozłącza, 
 • wiertnice, 
 • łyżki do mieszania betonu, 
 • kafary, 
 • łyżki kruszące, 
 • pługi, 
 • zamiatarki, 
 • frezarki, 
 • młotki, 
 • chwytaki. 

 

A jeśli nie masz pewności, jakie parametry ma dana maszyna, posłużymy Ci radą i pomocą. Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. 

 

Oszczędność, komfort i spokojna głowa, czyli dlaczego warto wynająć u nas maszyny budowlane?

 

Istnieje sporo zalet rozwiązania, jakim jest wynajem maszyn budowalnych w Gliwicach. Kiedy postanowisz stanąć do przetargu, wykażesz, że Twoja firma jest kompetentna, ponieważ dysponuje różnego rodzaju sprzętem budowlanym. Wypożycz urządzenia na budowę i nie martw się tym, że możesz wykonywać tylko określone prace. Bogata oferta naszych narzędzi sprawi, że nic nie będzie Cię ograniczać! A dlaczego warto wypożyczyć nasze maszyny?

 

Oszczędność i elastyczność

 

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że bez maszyn budowlanych na placu budowy jesteś jak heros pozbawiony supermocy. Po prostu bez nich nie zrealizujesz zleceń. Jednak kupno nowych urządzeń mogłoby mocno nadwyrężyć Twój budżet. Kiedy Twoje przedsiębiorstwo się rozwija lub przechodzi tymczasowy kryzys, wynajem przychodzi Ci w sukurs. Przede wszystkim pozwoli Ci oszczędzić, ponieważ wiąże się z mniejszymi kosztami niż zakup. 

 

Trudno nie wspomnieć o tym, że kiedy wypożyczasz maszyny budowlane, zyskujesz cenny czas. Nie jeździsz od jednego miejsca do drugiego i gorączkowo nie sprawdzasz parametrów maszyn budowlanych. Nasi fachowcy doradzą Ci, jakie urządzenia przydadzą się w przypadku konkretnych prac. Co więcej, wynajem realizujemy szybko, więc na sprzęty nie czekasz długo. 

 

Proponujemy Ci elastyczne rozwiązania — To Ty decydujesz, czy maszyny wynajmiesz krótko- czy długoterminowo. Niezależnie od tego, czego w danej chwili potrzebujesz, pójdziemy Ci na rękę. 

 

Bezpieczeństwo? Gwarantujemy je!

 

Nic tak nie burzy spokoju, jak świadomość tego, że na placu budowy jest niebezpiecznie. Oczywiście pewnej dozy ryzyka nie da się wykluczyć, jednak warto zrobić wszystko, aby Twoi pracownicy byli bezpieczni. 

Nasi specjaliści nieustannie sprawdzają, konserwują i wymieniają części maszyn, jak i same maszyny. Wszystko po to, aby zapewnić komfort Tobie i Twoim pracownikom. Sprawny sprzęt to także gwarancja szybkiej pracy w dobrych warunkach. 

 

Magazynowanie i transport maszyn budowlanych — to nie Twój problem!

 

Kiedy kupujesz nowe maszyny budowlane, po skończonej pracy musisz je gdzieś ulokować. A co, jeśli nie dysponujesz swoim magazynem? W przypadku wynajmu sprzętu na budowę odpada Ci ten problem. Po prostu, kiedy skończysz zlecenie, oddajesz nam urządzenia. I po kłopocie. 

 

Przeglądy i konserwacja maszyn budowlanych

 

Wynajmując maszyny budowlane, nie martwisz się przeglądami, konserwacją i naprawą sprzętu, ponieważ wszystkim tym zajmują się nasi fachowcy. Wystarczy, że zgłosisz nam usterkę, a my działamy natychmiast! Kiedy nie możemy naprawić sprzętu na placu budowy, zabieramy maszynę i dajemy Ci inny model. Dzięki temu unikasz przestojów w pracy i realizujesz inwestycje w terminie. 

 

Nie dotyczy Cię widmo niezrealizowanych zleceń. Kiedy wypożyczysz sprzęt budowlany, poszerzysz zakres usług swojego przedsiębiorstwa. To sprawi, że wykonasz nawet te prace, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne z powodu niewystarczającej ilości urządzeń budowlanych. Daj się ponieść fali sukcesu — buduj oszczędnie, komfortowo i bezpiecznie!