Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis Kubota

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie maszyn budowlanych

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe maszyn budowlanych

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis maszyn budowlanych

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis Kubota

Na Twoim placu budowy zepsuła się maszyna marki Kubota? Spokojnie — naprawimy ją. Jako autoryzowany serwis Kubota wymienimy nie tylko części zamienne, ale także przeprowadzamy przeglądy techniczne.

Wykonujemy naprawy gwarancyjne maszyn Kubota, jak również zajmujemy się urządzeniami po okresie gwarancji. Nie zwlekaj zatem, tylko działaj! Postaw na nasze usługi!

Kiedy psują się maszyny Kubota… przyjedziemy i je naprawimy!

Oferujemy usługi stacjonarne, jak i mobilne. Nie wyrzekaj, jeśli Twoja maszyna marki Kubota zepsuje się na placu budowy. W przypadku niewielkiej usterki przyjedziemy i ją naprawimy. Dysponujemy specjalistycznym samochodem serwisowym, w którym umieszczamy wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy.

Natomiast, gdy Twojemu urządzeniu przydarzyła się większa awaria, zabierzemy je do serwisu stacjonarnego. W naszym autoryzowanym serwisie Kubota naprawisz ładowarki Kubota, koparki Kubota i wiele innych maszyn budowlanych tej marki. Szeroka gama części zamiennych pozwala nam świadczyć usługi fachowej obsługi. W naszej ofercie znajduje się nie tylko naprawa, ale także regeneracja podzespołów Kubota.

Kiedy tylko nasz dział serwisu przyjmie Twoje zgłoszenie, natychmiast działamy.

Ekipa Lifton Polska ze specjalistycznym samochodem serwisowym

Nasz wykwalifikowany personel natychmiast przystępuje do naprawy ładowarek Kubota. Doskonale wyposażony samochód serwisowy w mig zjawia się na Twoim placu budowy. Jako autoryzowany serwis Kubota zatrudniamy wyłącznie świetnych fachowców. Ich ciągle doskonalone umiejętności potwierdzone są licznymi certyfikatami ukończonych szkoleń i kursów.

Nasz kompetentny serwis Kubota przyjdzie Ci z pomocą, nawet gdy pracujesz w najtrudniejszych warunkach. Proponujemy dojazd bezpośrednio do klienta.

Pamiętaj, że tylko sprawna maszyna jest gwarantem bezproblemowej pracy.

Marka Kubota, czyli japoński koncern z ponad 100-letnią tradycją!

Marka Kubota to japoński koncern, który na rynku działa już ponad 100 lat! To także znany producent ładowarek kołowych i minikoparek. Co ciekawe maszyny Kubota są przeznaczone na rynki europejskie, dlatego produkuje się je w niemieckiej fabryce w Zweibrucken.

Jedynie wybrane elementy minikoparek produkuje się w Japonii. Natomiast cały proces montażu odbywa się już w Niemczech.

Wszystkie maszyny Kubota spełniają europejskie wymagania rynkowe. To prawdziwi liderzy wśród innych maszyn budowlanych. Komfortowe kabiny operatora, czytelne wyświetlacze informujące o parametrach pracy i usterkach to tylko niektóre z rozwiązań, jakie stosuje producent. W minikoparkach Kubota przewody zabudowano w ramie podwozia, aby wyeliminować ryzyko ich zerwania. Maszyny wyposażono także w system antywłamaniowy, dzięki czemu użytkownik zyskuje gwarancję ich bezpieczeństwa.

Silniki ładowarek Kubota słyną z wysokiej kultury pracy i oszczędności. Kiedy stajesz się właścicielem tego typu maszyn, możesz uważać się za szczęśliwca. Czy to jednak jest równoznaczne z bezawaryjnością sprzętu? Tak, jak w przypadku wszystkich maszyn budowlanych, urządzenia Kubota także się psują.

Naprawa maszyn marki Kubota w Lifton Polska

Nie ma dla nas znaczenia, czy Twoja maszyna marki Kubota ma problem natury mechanicznej, czy związany z nieprawidłowym funkcjonowaniem instalacji pneumatycznej bądź elektrycznej. Wszystkim się zajmiemy, kiedy tylko nasz dział serwisu otrzyma zlecenie. Co naprawimy w Twojej maszynie? Przede wszystkim:

  • silniki spalinowe,
  • łyżki,
  • chwytaki,
  • nożyce,
  • hydraulikę siłową,
  • pompy.

To jednak nie koniec. U nas nie tylko naprawisz maszynę, ale również poddasz ją kompleksowemu przeglądowi technicznemu. Zdiagnozujemy problem Twojego sprzętu, naprawimy go i wydamy Ci wymagane przez Urząd Dozoru Technicznego dokumenty. Nasz wykwalifikowany personel podejmie się prac związanych z remontem silników, modernizacją siłowników czy regeneracją elementów maszyn budowlanych.

Marka Kubota przeznaczyła 250 000 euro na odbudowę katedry Notre Dame w Paryżu, po tym, jak pożar poważnie ją uszkodził. Firma Kubota w 1974 roku otworzyła swoją pierwszą spółkę sprzedażową właśnie we Francji. To dlatego marka przywiązuje tak dużą wagę do tego cennego zabytku.

Postaw na nasz serwis marki Kubota — unikniesz przestojów w pracy i co za tym idzie — zerwanych umów z kontrahentami. Spraw, aby na Twoim placu budowy praca znów szła pełną parą.