Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis maszyn budowlanych Piekary Śląskie

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie maszyn Piekary Śląskie

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa w całej Polsce

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe maszyn Piekary Śląskie

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis maszyn Piekary Śląskie

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis maszyn budowlanych Piekary Śląskie

Kiedy na placu budowy przydarzy się awaria, to nie koniec świata. Aby nie spowodowała przestojów w pracy, warto szybko naprawić maszyny budowlane. Gdzie jednak najlepiej to zrobić? W profesjonalnym serwisie, czyli u nas. 

Od ponad 30 lat naprawiamy i serwisujemy maszyny budowlane. Nasz serwis znajduje się w Zabrzu, dlatego, jeśli jesteś z okolic Górnego Śląska, na przykład z Piekar Śląskich, masz już do nas blisko. Nasze ogromne doświadczenie w serwisowaniu sprzętów budowlanych pozwala nam w mig zdiagnozować problem. Prędko pozbędziemy się usterki, a Ty nie narazisz się na straty finansowe. Byłyby one nieuniknione, gdybyś szybko nie zgłosił awarii. 

Serwis maszyn budowlanych — z Piekar Śląskich szybko do nas dojedziesz!

Jesteśmy serwisem, który szybko reaguje na zgłoszenie. Naprawiamy awarie maszyn budowlanych na terenie całego Górnego Śląska. Jeśli jesteś z Piekar Śląskich, masz już do nas naprawdę blisko. Dojedziemy na Twój plac budowy i zajmiemy się usterką.

Dysponujemy samochodami wyposażonymi w nowoczesne narzędzia przeznaczone do naprawy różnego rodzaju maszyn. Jeśli czegoś nie możemy naprawić na miejscu, wtedy robimy to w naszym stacjonarnym serwisie. Zatem możesz skorzystać z usług naszego mobilnego, jak i stacjonarnego serwisu. 

Awaria maszyn budowlanych? Nie zostawiamy Cię z problemem!

Pewnie wydaje Ci się, że każdy serwis ma ograniczony zakres usług? Nasze działania obejmują naprawę nie tylko samych maszyn budowlanych, ale także licznych podzespołów. Kiedy na placu budowy przytrafi Ci się awaria, nie zostajesz sam z problemem. Przychodzimy Ci z pomocą w przypadku, kiedy zdarzy się usterka:

 • układów hydraulicznych, 
 • siłowników hydraulicznych, 
 • węży hydraulicznych, 
 • silników spalinowych. 

Jeśli chodzi o silniki spalinowe, to przeprowadzamy także ich remonty. Montujemy dodatkowe układy hydrauliczne i regenerujemy ramiona koparek, czyli przeprowadzamy tulejowanie. 

Serwisujemy sprzęty budowlane znanych marek, takich jak:

 • Eurocomach, 
 • Case, 
 • Kubota
 • JCB, 
 • Ammann, 
 • Euroshatal, 
 • Bomag, 
 • Wacker, 
 • Vistarini, 
 • Indeco, 
 • Atlas Copco, 
 • Hycon, 
 • Caffini. 

Jak serwisujemy maszyny budowlane?

Pomożemy Ci nie tylko wtedy, kiedy zdecydujesz się naprawić maszynę budowlaną, ale także całkowicie ją odbudować. To oszczędne rozwiązanie, ponieważ jeśli sprzęt da się zregenerować, nie ma sensu kupować nowego. 

Nie tylko odnowimy Twoje maszyny, ale także je naprawimy. Celem odnowy jest przywrócenie sprzętom pierwotnego stanu. Z kolei naprawa polega na wymianie części na nowe. Dysponujemy tylko oryginalnymi częściami zamiennymi wyżej wymienionych marek.

Tym, co najbardziej szkodzi maszynom budowlanym, jest korozja. Niszczy ona nie tylko obudowę, ale także silniki i wszystkie metalowe podzespoły. Aby usunąć skutki korozji, wykonujemy zabezpieczenie antykorozyjne, a następnie usuwamy rdzawe ogniska. Najpopularniejszym rodzajem korozji, jest korozja równomierna, międzykrystaliczna i wżerowa. Pękanie korozyjne to także częsty problem, jeśli chodzi o maszyny budowlane. Zanim pozbędziemy się usterki związanej z pękaniem korozyjnym, zdiagnozujemy, czy ma ona charakter adhezyjny, zmęczeniowy, trybologiczny lub, czy przebiega z udziałem utlenienia. 

Kiedy oddać maszynę budowlaną do serwisu?

Maszyny budowlane trzeba poddawać corocznemu przeglądowi technicznemu, niezależnie od tego, czy pojawiła się usterka, czy nie. Nasz serwis przeglądy i prace konserwacyjne realizuje według wytycznych producenta. Masz więc pewność, że stosujemy się do wytyczonych norm. 

Jeśli Twój sprzęt zepsuje się w okresie gwarancji, zastosujemy oryginalne części zamienne. Natomiast serwis pogwarancyjny wiąże się z możliwością użycia zamienników. Nasze części zamienne to wysokiej klasy podzespoły. 

Dlaczego warto naprawiać maszyny budowlane w Lifton Polska?

A dlaczego warto naprawiać maszyny budowlane właśnie u nas? Ponieważ usuwamy awarie zarówno w większych, jak i mniejszych sprzętach na budowę. Naprawiamy i silniki, i mniejsze podzespoły. Nie ma dla nas znaczenia, czy Twój problem dotyczy równiarki, betoniarki czy koparki. Przyznaj, że jeden wszechstronny serwis załatwia wiele kwestii. Już nie szukasz miejsc, w których naprawisz różne części. Tym samym oszczędzasz czas i pieniądze. 

Dzięki naszym usługom nie narażasz się na straty finansowe. U nas zawsze możesz liczyć na terminową naprawę. Kiedy ustalamy, że do danego czasu usuniemy usterkę, po prostu to robimy! 

Nasi serwisanci to osoby przeszkolone przez producentów. Zaufaj ich wiedzy i doświadczeniu. 

Szanujemy Twój czas i potrzeby — doskonale wiemy, że przestoje generują straty finansowe. Nie wstrzymuj swoich prac z powodu awarii. Zgłoś nam usterkę, a my wszystkim się zajmiemy.