Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 28 lat.

icon_widget_image ul. Knurowska 16, 41-800 Zabrze icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis maszyn budowlanych Tarnowskie Góry

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie maszyn Tarnowskie Góry

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Tarnowskie Góry oraz w całej Polsce

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja maszyna uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe maszyn Tarnowskie Góry

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis maszyn Tarnowskie Góry

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis maszyn budowlanych Tarnowskie Góry

 

W świecie maszyn budowlanych metal trze o beton, a towarzyszy temu symfonia uderzeń młotów pneumatycznych. Jednak nie wszystko jest tak harmonijne, jak może się wydawać. Niepostrzeżenie przydarza się usterka, która zaburza rytm pracy na placu budowy. 

 

Powoduje to poważne straty finansowe — to konsekwencja niezrealizowanych zleceń i niewykorzystanych szans (na realizację inwestycji budowlanych).  

 

Zdaj się na nasze 30-letnie doświadczenie i wybierz nasz serwis maszyn budowlanych. Z Tarnowskich Gór masz już do nas niedaleko. Tropimy usterki niczym rasowi detektywi. Wykorzystujemy do tego zdobytą wiedzę i umiejętności. Trafnie zdiagnozujemy awarię i w mig ją usuniemy. 

 

Nie załamuj rąk i nie popadaj w czarną rozpacz — pomożemy Ci! Nasi fachowcy natychmiast zabiorą się do pracy!

 

Serwis maszyn budowlanych — z Tarnowskich Gór do Lifton Polska dotrzesz migiem!

 

Naprawiamy i usuwamy awarie maszyn budowlanych na placach budowy zlokalizowanych na całym Górnym Śląsku, w tym także w Tarnowskich Górach. Nasz serwis świadczy zarówno usługi mobilne, jak i stacjonarne. Kiedy jedziemy na Twój plac budowy, zabieramy ze sobą w pełni wyposażone samochody. Znajdują się w nich wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy maszyn budowlanych. 

Poważniejsze awaria lub usterka? Do naszego serwisu maszyn budowlanych z Tarnowskich Gór przedostaniesz się migiem! Usterkę usuniemy u nas na miejscu. I po problemie. 

 

Inwestycje w Tarnowskich Górach szansą, aby podjąć się ich realizacji

 

W Tarnowskich Górach się dzieje! Wielomilionowe inwestycje budowlane mają szansę zrealizować się właśnie w tym mieście. Co Ty na to, aby przystąpić do związanego z nimi przetargu? Tylko najpierw wybierz serwis maszyn budowlanych. Nikt nie zleci Ci wykonania prestiżowych zadań, kiedy nie dysponujesz sprawnym sprzętem. 

W Tarnowskich Górach powstają liczne boiska, budynki handlowo-usługowe, magazyny, osiedla i budynki usługowo-ekspozycyjne (jeśli chodzi o ostatnie, jest to rewaloryzacja zabytkowego budynku przy ulicy Królika 20). Ponadto wciąż trwają prace nad centrum przesiadkowym w Tarnowskich Górach. Jest co robić!

 

Problem na placu budowy? Rozwiążemy go!

 

Naprawiamy nie tylko drobne awarie, ale także większe usterki. Nigdy nie zostajesz sam z problemem. Czym zatem się zajmujemy? Likwidujemy:

 

 • problemy z układem hydraulicznym, 
 • uszkodzenia układu napędowego, 
 • awarie silnika, 
 • usterki elektryczne, 
 • problemy związane ze zużyciem podzespołów, 
 • awarie układów chłodzenia, 
 • uszkodzenia układu hamulcowego, 
 • problemy z układem zawieszenia, 
 • usterki związane z nieprawidłowym użytkowaniem sprzętów budowlanych, 
 • awarie osprzętu.

 

To jednak nie koniec naszych zadań. Przeprowadzamy gruntowne remonty silników spalinowych, montujemy dodatkowe układy hydrauliczne, regenerujemy ramiona koparek (wykonując tulejowanie). 

 

Prowadzimy serwis maszyn budowlanych znanych marek. Należą do nich:

 

 • Eurocomach, 
 • Case, 
 • Kubota, 
 • JCB, 
 • Ammann, 
 • Euroshatal, 
 • Bomag, 
 • Wacker, 
 • Vistarini, 
 • Indeco, 
 • Atlas Copco, 
 • Hycon, 
 • Caffini.

 

Serwis maszyn budowlanych w akcji

 

Nasza oferta, to jak wiesz usługi mobilnego, jak i stacjonarnego serwisu maszyn budowlanych. Nie wmówimy Ci, że powinieneś kupić nowy sprzęt, skoro stary jeszcze dobrze zadziała, gdy go naprawimy. 

 

Wykonamy nie tylko prace naprawcze Twoich urządzeń, ale zajmiemy się również ich odbudową. Przywrócimy im ich pierwotny stan. 

Naprawa sprzętu budowlanego nieraz wymaga tego, aby zastosować części zamienne. Dysponujemy wieloma częściami zamiennymi znanych marek (dlatego jest ona droższa niż odnowa). 

 

Korozja to wróg metalowych elementów maszyn budowlanych. “Zjada” nie tylko silnik, ale także obudowę i inne stalowe podzespoły. Dlatego wykonujemy zabezpieczenia antykorozyjne, a następnie usuwamy ogniska rdzy. Korozja bywa wżerowa, międzykrystaliczna i równomierna. Natomiast pękanie korozyjne dzieli się na: ścierne, adhezyjne, zmęczeniowe, trybologiczne, z udziałem utleniania. 

 

Serwisujesz — zyskujesz!

 

Serwisując maszyny budowlane, zyskujesz spokój i bezpieczeństwo pracowników na placu budowy. Nie zapomnij, że przeglądy techniczne urządzeń budowlanych trzeba przeprowadzać co roku. My oczywiście także się nimi zajmujemy. Przeprowadzamy je według wytycznych producenta. Wreszcie masz gwarancję, że wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi normami. Nie obawiasz się więc, że w razie kontroli zapłacisz karę. 

 

Jeśli Twoja maszyna jest w okresie gwarancji, naprawiając ją, zastosujemy oryginalne części, jeśli jej gwarancja minęła — wybierzemy zamienniki. 

 

Serwis maszyn budowlanych — po czym rozpoznasz profesjonalistów?

 

Znaleźć dobry serwis maszyn budowlanych to prawie jak trafić szóstkę w lotto. Ty nie musisz już szukać — masz go przed sobą. 

Dzięki nam nie jeździsz z obłędem w oku od serwisu do serwisu i nie pytasz, kto naprawi poszczególne części Twojej maszyny. Zajmiemy się wszystkimi podzespołami sprzętu budowlanego. 

 

Dotrzymujemy terminów. Wiemy, że nieraz musisz wygrać wyścig z czasem, aby zadowolić kontrahentów i zrealizować ważne inwestycje dla danego regionu. Z nami umawiasz się na konkretny dzień i odbierasz sprzęt. Bez nerwów i niepotrzebnej szarpaniny. 

 

Nie trzymamy wiedzy tylko dla siebie, tylko dzielimy się nią. Doradzimy Ci w kwestii eksploatacji i przechowywania maszyn budowlanych. Po to, aby służyły Ci długie lata. 

 

Śmiało ruszaj do boju, czyli stawaj do przetargów! Niech Twoja firma budowlana je wygra. Masz w nas sprzymierzeńca. Szybko naprawimy, odnowimy i zbadamy stan techniczny Twojej maszyny budowlanej.   

Zapraszamy klientów z dzielnic: Bobrowniki, Czarna Huta, Kartuszowiec, Lasowice, Lyszcze, Nowe Repty, Opatowice, Piaseczna, Piekary Rudne, Pniowiec, Puferki, Płuczki, Repeckie, Repty, Rybna, Segiet, Sowice, Stare Repty, Stare Tarnowice, Strzybnica, Tłuczykąt.