Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis zagęszczarek Sosnowiec

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie zagęszczarek Sosnowiec

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Sosnowiec oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja zagęszczarka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe zagęszczarek Sosnowiec

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis zagęszczarek Sosnowiec

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis zagęszczarek Sosnowiec

Bez zagęszczarki gruntu nie zrealizujesz dochodowego zlecenia budowalnego. Właśnie to urządzenie przygotuje podłoże pod budowę sieci komunikacyjnej lub osiedla bloków mieszkalnych.

W przypadku awarii niezbędny okaże się serwis zagęszczarek, czyli Lifton Polska. U nas możesz liczyć na profesjonalną konserwację sprzętu budowlanego, jego diagnostykę i naprawę. Po prostu przesyłasz nam zlecenie naprawy maszyn budowlanych, takich jak zagęszczarki, a my działamy!

Serwis zagęszczarek Sosnowiec to nie wszystko! Nasze usługi to także naprawa maszyn budowlanych

Przywracamy sprawność maszyn budowlanych i zapewniamy terminową realizację zlecenia. Stosujemy tylko sprawdzone zamienniki. Części oryginalnych używamy natomiast, gdy Twoja maszyna jest w okresie gwarancyjnym.

Diagnozujemy usterki z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Wymiana materiałów eksploatacyjnych odbywa się z zastosowaniem wszelkich wymogów i norm bezpieczeństwa. Po zlokalizowaniu usterki przygotowujemy wycenę. Zajmiemy się nie tylko Twoją zagęszczarką, ale także koparką, minikoparką, ubijarką, skoczkiem i wieloma innymi urządzeniami. Postaw na nasz serwis maszyn budowlanych i przekonaj się, że naprawa zagęszczarek może stać się szybka i bezproblemowa.

Jak przywracamy sprawność maszyn budowlanych?

Maszyny budowlane w tym zagęszczarki, to sprzęt, bez którego praca na placu budowy nie posuwa się naprzód. Modele elektryczne wykorzystywane są na suchym gruncie, wymagają jednak stałego zasilania. Natomiast zagęszczarki z silnikiem wysokoprężnym to sprzęt o ogromnej mocy, przystosowany do pracy w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych. Niezależnie od tego, jakiego typu maszyny budowlane pracują na Twoim placu budowy, naprawa sprzętu w przypadku awarii jest konieczna. Co powinien zrobić dla Ciebie najlepszy serwis sprzętu budowlanego? Zakres usług to:

 • przeglądy okresowe,
 • naprawa maszyn budowlanych,
 • wymiana części eksploatacyjnych,
 • naprawa agregatów prądotwórczych (maszyny budowlane wymagają stałego zasilania, a na placu budowy trudno o dostęp do sieci elektrycznej),
 • remonty silników i wibratorów.

Jak wesprzemy Cię w pracach budowlanych?

Jak już wiesz naprawa zagęszczarek, to nie jedyne czym się zajmujemy. Wspieramy firmy budowlane w realizacji zleceń, dzięki czemu wywiązują się z umów z kontrahentami. W naszym serwisie posiadamy części zamienne oryginalne, więc usuniemy usterkę lub awarię niezależnie od tego, jakiej marki maszyną dysponujesz. Jakiego typu zagęszczarki naprawiamy? Zajmiemy się sprzętem:

 • prowadzonym ręcznie, czyli najmniejszymi, lekkimi zagęszczarkami gruntu; wykorzystuje się je w terenie, na którym jest mało miejsca,
 • samoprzesuwnymi — poruszają się samoczynnie pod wpływem drgań, wystarczy nadać im odpowiedni kierunek,
 • podczepianymi — to urządzenia z dużą płytą; przyczepia się je do koparek lub ciągników, przez co służą do utwardzania dużych powierzchni,
 • kroczącymi — to prawdziwi olbrzymi wśród zagęszczarek; pracują w trudnym terenie (pozwala to na ich dłuższą eksploatację).

Nasze remonty przeprowadzane są po to, aby Twoja maszyna służyła Ci jak najdłużej. Wysokiej jakości usługi, jakie świadczymy, pozwalają nam na udzielanie gwarancji. Zyskujesz pewność, że Twój sprzęt będzie gotowy do pracy w wyznaczonym terminie.

Zagęszczarki Sosnowiec — jakim awariom ulegają najczęściej?

Podczas silnej eksploatacji zagęszczarki ulegają licznym awariom. Powszechne stają się problemy z:

 • silnikiem — spalinowe silniki benzynowe lub wysokoprężne nie pozostają obojętne na długie użytkowanie; pojawiają się kłopoty z rozruchem urządzenia, intensywnym kopceniem lub nierówną pracą silnika,
 • paliwem — różne elementy zagęszczarki wpływają na zaburzony przepływ paliwa; najczęściej jego powodem jest zapchany filtr, uszkodzony przewód paliwowy lub przepustnica; jeśli gaźnik pracuje nieprawidłowo, paliwo miesza się z powietrzem z nieodpowiedniej proporcji,
 • filtrami — filtry to konieczność w silnikach spalinowych, jednak i one się psują; nadmierna eksploatacja filtru powietrza prowadzi do kopcenia, kłopotów z rozruchem i nierównej pracy silnika; z kolei filtr oleju trzeba co jakiś czas wymieniać,
 • układem wibracyjnym — regularne uzupełnianie oleju to nie wszystko, ponieważ nie zapobiega usterkom układu wibracyjnego; często zacierają się łożyska oporowe, tulejki w wibratorze, dochodzi do uszkodzenia paska klinowego lub linki sterującej,
 • układem hydraulicznym — często nieprawidłowo zaczyna pracować pompa hydrauliczna, przewody, rozdzielacz, zawory; dochodzi również do przegrzania lub ubytku oleju hydraulicznego, co wpływa na właściwości jezdne zagęszczarki.

Oprócz naprawy zajmiemy się także przeglądami Twoich sprzętów budowlanych. Dzięki temu pozytywnie przejdą wszelkie badania w Urzędzie Dozoru Technicznego. Terminowość, szybkość i nowoczesne sprzęty diagnostyczne sprawią, że w mig usuniemy awarię. Już dziś odwiedź nasz serwis i pokonaj trudności na placu budowy!  

Zapraszamy klientów z dzielnic : Porąbka, Feliks, Kolonia Przyszłość, Dębowa Góra, Zagórze, Niwka, Konstantynów, Juliusz, Ostrowy Górnicze, Mec, Stary Sosnowiec, Ludmiła, Bobrek, Kazimierz, Milowice, Maczki, Modrzejów, Stare Zawodzie, Pogoń, Dańdówka.