Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Naprawa koparko-ładowarki Bytom

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O naprawie koparko-ładowarki Bytom

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Bytom oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja koparko-ładowarka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe koparko-ładowarki Bytom

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis koparko-ładowarki Bytom

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Naprawa koparko-ładowarki Bytom

Maszyny budowlane to podstawa, abyś wywiązał się ze zleceń z kontrahentami. Bez solidnego sprzętu Twoi fachowcy nie zrealizują inwestycji. Czasem jednak maszyna się psuje …

Nie panikuj! Naprawa maszyn budowlanych to nasza specjalność. Awarii uległa Twoja koparko-ładowarka? Nasz serwis koparek zajmie się wszystkimi częściami i podzespołami maszyny. Szybko i terminowo.

Mobilny i stacjonarny serwis maszyn budowlanych

Mobilny serwis maszyn budowlanych to jedna z usług, jakie oferujemy. Kiedy na Twoim placu budowy zepsuje się koparko-ładowarka, skorzystaj z naprawy maszyn budowalnych u nas. Kiedy tylko otrzymamy zlecenie, natychmiast pojawimy się na Twoim placu budowy. W mig usuniemy mniejszą usterkę, natomiast w przypadku awarii zabierzemy Twoją koparko-ładowarkę do naszego serwisu stacjonarnego. Odpadną Ci koszty związane z transportem ciężkiej maszyny. Dokładamy wszelkich starań, aby Twój sprzęt znów stał się taki, jak kiedyś — sprawny, szybki, po prostu niezastąpiony.

Sekrety koparko-ładowarek Bytom, czyli podstawowego sprzętu budowlanego

Koparko-ładowarki to połączenie koparek i ładowarek. Funkcje ładowarki wspomaga wbudowana skrzynia biegów, która umożliwia pojazdowi ruch w przód i w tył. Maszyna wyposażona jest także w pompę i rozdzielacze — to dzięki nim sprzęt zachowuje się jak koparka.

Koparko-ładowarka nabiera urobek oraz go transportuje. To tego rodzaju maszyna, bez której nie wykonasz wielu prac ziemnych.

Popularnym rodzajem koparko-ładowarek są maszyny przypominajce konstrukcją traktory (o napędzie i podwoziu kołowym). Układ roboczy ładowarki zamocowany jest czołowo, natomiast układ koparki znajduje się z tyłu pojazdu. Dzięki temu maszyna ma rozległe pole manewru.

Koparko-ładowarka zbudowana jest z podwozia i nadwozia. Podwozie to nic innego, jak umieszczona na mostach napędowych rama. Natomiast nadwozie koparko-ładowarki to kabina operatora maszyny, maska silnika, podesty robocze, zbiorniki i błotniki. W kabinie operatora znajdują się dźwignie sterujące pojazdem — przyciski i pulpity z komunikatorami.

Od czego rozpoczynamy naprawy maszyn budowlanych?

Naprawa koparek, jak również naprawa ładowarek to skomplikowane działania. Zawsze zaczynamy od diagnostyki. To ona pozwala nam stwierdzić, co zepsuło się w maszynie. Dysponujemy ultranowoczesnymi narzędziami diagnostycznymi, ale także wykwalifikowaną kadrą pracowników. Naprawa maszyn budowlanych w naszym serwisie przebiega wieloetapowo.

Zajmujemy się także okresowymi przeglądami technicznymi, a nasi fachowcy mają uprawnienia do ich wykonywania. Szybko zrealizują wszystkie działania z zakresu naprawy maszyn budowlanych.

Serwis koparek Bytom — kiedy jest niezbędny?

Naprawa maszyn budowlanych jest konieczna z wielu powodów. Pierwsze to bezpieczeństwo na placu budowy, a drugie — potrzeba realizacji inwestycji budowlanej. Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych usunie drobne usterki, natomiast stacjonarnie zajmiemy się między innymi takimi działaniami jak:

  • regeneracja siłowników,
  • remont ładowarki,
  • naprawy układów elektrycznych,
  • tulejowanie i wytaczanie otworów,
  • naprawa silników spalinowych.

Serwis maszyn budowlanych z wieloletnim doświadczeniem, taki jak Lifton Polska, wykona także prace związane z przeglądami stanu technicznego. W naszym warsztacie praca wre i nigdy nie ustaje.

Lifton Polska w codziennej pracy

Naprawa maszyn budowlanych to coś, co nasi fachowcy wykonują z uśmiechem na ustach. Naszą specjalnością są sprzęty do robót ziemnych, ale także dla kolejnictwa i drogownictwa. Zajmiemy się każdym rodzajem awarii. Ich usunięcie nierzadko wiąże się z długim okresem oczekiwania. U nas licz na szybką reakcję oraz na usługi na wysokim poziomie.

Zatem, na czym polega u nas naprawa maszyn budowlanych takich jak koparko-ładowarki? Wszystko zależy od usterki. Awarie dotykają najczęściej siłowników i rozdzielaczy hydraulicznych. Często obserwujemy w nich wycieki. Nierzadko dzieje się tak, że koparko-ładowarkę napędzają dwie pompy hydrauliczne, co powoduje szybsze zużycie sprzętu. Bywa, że maszyny budowlane wymagają kapitalnego remontu skrzyni biegów. Dysponujemy wprost nieograniczoną ilością części zamiennych. W mig wymienimy zepsuty podzespół i zastąpimy go nowym. To jednak nie wszystko. Wykonamy dla Ciebie także kompletny remont mostu (wyregulujemy skoki tłoków, co wpłynie na mniejsze nagrzewanie mostu i tym samym zahamuje szybkie zużycie tarcz).

Zapraszamy klientów z dzielnic: Bobrek, Dąbrowa Miejska, Górniki, Karb, Kolonia Zgorzelec, Łagiewniki, Miechowice, Osiedle gen. Jerzego Ziętka, Rozbark, Stolarzowice, Stroszek-Dąbrowa Miejska, Sucha Góra, Szombierki, Śródmieście.

Jak naprawa maszyn budowlanych to tylko w naszym serwisie! Przyjedziemy (mobilny serwis), zobaczymy i naprawimy. A jeśli nastąpiła poważna awaria sprzętu budowlanego — zabierzemy go do warsztatu. W krótkim czasie zregenerujemy Twoją koparko-ładowarkę, wymieniając odpowiednie części i podzespoły. Twoja maszyna znów ruszy pełną … łyżką.