Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Naprawa spycharek Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O naprawie spycharek Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Mikołów oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja spycharka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe spycharek Mikołów

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis spycharek Mikołów

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Naprawa spycharki Mikołów

Spycharka to ta maszyna budowlana, bez której nie obejdzie się żaden plac budowy. Zajmuje poczesne miejsce obok koparki, ładowarki i koparko-ładowarki. Mimo że to gigant wśród pojazdów kołowych przeznaczonych do prac ziemnych i ona ulega awarii. Naprawa spycharek staje się konieczna w wielu przypadkach — przecież oprócz lemiesza zepsuć się może także podwozie oraz jeden z parametrów w kabinie operatora! Nasze prace serwisowe są na wysokim poziomie — zajmujemy się zarówno drobnymi usterkami, jak i poważnymi awariami spycharek. Skorzystaj z naszych usług. Nie wysyłaj swojej spycharki na emeryturę tylko napraw ją w naszym serwisie!

Serwis maszyn budowlanych Mikołów — mobilny i stacjonarny

Świadczymy usługi mobilne i stacjonarne. Wiemy, że naprawa spycharek w serwisie nie zawsze jest możliwa. Kiedy Twoja maszyna zepsuła się na placu budowy, przyjedziemy i tam usuniemy usterkę. Zredukujesz koszty związane z transportem spychacza i przyspieszysz prace budowlane.

W przypadku, gdy Twoja spycharka uległa większej awarii, wymaga naprawy w naszym serwisie stacjonarnym. Przewieziemy Twoje maszyny do naszej siedziby do Zabrza. Nie kłopoczesz się o transport. Kiedy tylko dostajemy Twoje zlecenie — pojawiamy się i działamy.

Spycharki Mikołów, czyli wszechstronne maszyny budowlane

Bez spycharki nie zrealizujesz zlecenia na wykonanie robót ziemnych. Jednak popularny spychacz to maszyna dość uniwersalna. Korzystają z niego nie tylko firmy budowlane, ale także górnictwo, leśnictwo, żwirownie, ekipy zajmujące się składowaniem odpadów.

Spycharki służą do odspajania gruntu od podłoża lemieszem, zagęszczania i przemieszczania urobku na niewielkie odległości. Spychacz wykorzystasz także do odśnieżania jako pług. Maszyna ta nada również podłożu odpowiedni kształt. Pomoże Ci także zasypać wykopy. Odspoisz nią grunt w sposób płaski, grzebieniowy, klinowy i schodkowy.

Budowa spycharki 

Spychacz obok koparki, koparko-ładowarki i minikoparki jest niezbędny na placu budowy. Podział tego typu maszyn zależy od rodzaju ciągnika. Spycharka składa się z ramy głównej, podwozia, nadwozia, układu napędowego, układu hydraulicznego i osprzętu roboczego. Owym osprzętem roboczym jest lemiesz, ale może stać się nim pług, zrywak, wciągarka, zaczep lub inny przyrząd. W spycharce zastosujesz także lemiesz dwuczęściowy, jednak, aby umiejętnie nim manewrować, operator musi zdobyć odpowiednie uprawnienia.

Naprawa spycharek Mikołów — jak wygląda?

Naprawa spycharek to nasz konik. Klientom oferujemy nie tylko wysokiej jakości usługę usuwania awarii, ale także wsparcie merytoryczne. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam w pełni wykorzystywać potencjał naszego serwisu. Mamy nie tylko niezbędne narzędzia diagnostyczne, ale także dysponujemy wieloma częściami zamiennymi. W okresie gwarancji użyjemy części oryginalnych, natomiast, kiedy Twoja spycharka jest po gwarancji — wykorzystamy zamienniki. Naprawiamy spycharki różnych marek, dlatego nie obawiaj się, o swoje maszyny. Naprawa spycharek w naszym serwisie to działanie konieczne, abyś zrealizował zlecenia budowlane, do których wykonania się zobowiązałeś.

Co dla Ciebie zrobimy? Wykonamy:

  • diagnostykę maszyny,
  • rutynowy przegląd techniczny spycharki.

A ponadto zajmiemy się serwisem podwozia, hydrauliki, silnika i innych podzespołów. Oczywiście nasze usługi to także ogólna naprawa spycharek i ich kapitalne remonty.

Kiedy psuje się podwozie spycharki… my działamy!

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Naprawiamy wszystkie maszyny budowlane, a więc także koparki, koparko-ładowarki i wozidła budowlane. Zawsze wiemy, co należy zrobić, aby spycharka sprawnie poruszała się po terenie i doskonale spełniała swoją funkcję. U nas załatwisz nie tylko kwestie takie jak naprawa spycharki. Dzięki nam zyskasz bezpieczeństwo pracowników — sprawna maszyna to gwarancja tego, że nic złego nie stanie się na Twoim placu budowy. Zminimalizujesz także koszty — nie namówimy Cię na wymianę części, jeśli w grę wchodzi naprawa spycharek i ich rewitalizacja.

Spycharka, mimo że to gigant wśród maszyn budowlanych, nie jest niezniszczalna. Często awarii ulega jej podwozie. Nie martw się! Zadbamy o odpowiednie napięcie łańcucha gąsienicowego, a także sprawdzimy, czy poszczególne części gąsienic zbytnio się nie zużyły.

A jeśli pozornie nic nie da się zrobić dla maszyny gąsienicowej? My damy radę! Uratujemy spycharkę, stosując obracanie tulei w standardowym łańcuchu gąsienic. Dysponujemy prasą do naprawy łańcuchów gąsienic. Gdy tuleje nie są przetarte lub popękane, obrócimy je. To dwukrotnie wydłuży życie łańcucha!

Zapraszamy klientów z dzielnic: Centrum, Dąbrowa, Gniotek, Goj, Gronie, Jamna, Kamionka, Kałuże, Kąty, Kolonia Huta, Kolonia, Wojewódzka, Nowy Świat, Pelcówka, Regielowiec, Reta, Rusinów, Sośnia Góra, Stara Huta, Stracona Wioska, Wygoda, Wymyślanka.

Naprawa spycharek w naszym serwisie to tylko jedna z naszych usług. Jest ich o wiele więcej! Dzięki nam Twoje maszyny znów zaczną działać tak, jak kiedyś. Skorzystaj z naszej oferty i przywróć swojej spycharce drugie życie!