Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Naprawa wywrotki Będzin

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O naprawie wywrotek Będzin

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Będzin oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja wywrotka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe wywrotek Będzin

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis wywrotek Będzin

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Naprawa wywrotki Będzin

Wywrotka to inaczej wozidło budowlane i jeden z głównych pojazdów na placu budowy. Jeśli się zepsuje, nie wywiążesz się ze zleceń i umów z kontrahentami. Spokojnie. Świadczymy usługi naprawy wywrotek i innych maszyn budowlanych. Dzięki naszemu serwisowi praca na Twoim placu budowy znów ruszy pełną parą. A Ty przestaniesz się przejmować zerwanymi kontraktami.

Wywrotka Będzin, czyli nietypowa ciężarówka budowlana

Wozidło budowlane, zwane potocznie wywrotką, to nietypowa ciężarówka budowlana. Używasz jej najczęściej do transportu dużej ilości sypkich materiałów lub kruszywa (nawet do kilkudziesięciu ton). Wywrotka doskonale sobie poradzi nawet na bardzo trudnym terenie. Wszystko dzięki napędowi na 4 koła i nisko położonemu środkowi ciężkości. Niestraszny jej najbardziej nierówny teren i trudno dostępne miejsca na placu budowy.

Wozidło budowlane sprawdzi się nie tylko podczas prac budowlanych. Korzystają z niego górnicy, pracownicy kamieniołomów, żwirowni i portów. Bez wywrotki nie zrealizujesz inwestycji na budowę dróg.

Małe czy duże wozidło budowlane Będzin? Jedno i drugie ma moc!

Wiele prac budowlanych wykonasz przy użyciu małego wozidła budowlanego. To nic innego jak wywrotka przegubowa. Wybierz pojazd zwarty, taki, który pozwoli Ci przetransportować od 850 do 9000 kilogramów bez względu na warunki terenu. Małe wywrotki potrafią pokonać grząskie grunty, a przy tym wszystkim są bardzo zwrotne. Wykorzystuje je sektor przemysłowy i rolnictwo.

Małe wozidła budowlane mają swoje zalety. Należą do nich niewielki ciężar i możliwość pracy przy ograniczonej wysokości. Sztywne podwozie to gwarancja stabilności przy jednoczesnym obciążeniu. Załadowana kilkoma tysiącami materiału budowlanego wywrotka poradzi sobie nawet na pochyłościach podłoża.

Natomiast duże wozidła to pojazdy przeznaczone do ciężkich prac budowlanych. Pokonają trudne tereny, a ekstremalne warunki im niestraszne. Idealnie nadają się do kamieniołomów, kopalń i obszarów z szerokim zakresem robót ziemnych. Widoczność, stabilny układ kierowniczy, doskonałe zawieszenie i niski poziom hałasu czynią z dużych wozideł budowlanych gigantów prac ziemnych.

Mobilny i stacjonarny serwis wywrotek Będzin– świadczymy usługi na placu budowy i na miejscu

Kiedy Twoja wywrotka wymaga naprawy, na nic nie zda się zwlekanie. Tylko zastopujesz prace na placu budowy i sprawisz, że kontrahenci zademonstrują swoje niezadowolenie. Spawanie przyczep, jak również naprawa burt to nasza specjalność. Jednak nie musisz transportować do nas wywrotki — kiedy tylko otrzymamy Twoje zgłoszenie, natychmiast pojawimy się na Twoim placu budowy. Z usług naszego serwisu mobilnego skorzystasz w przypadku drobnej usterki. Natomiast poważna awaria wymaga prac serwisowych przeprowadzonych na miejscu (czyli w serwisie).

Spawanie przyczep czy modyfikacje ślusarskie w wywrotkach? Zajmiemy się wszystkim!

Wywrotka to pojazd, który często się obciąża różnego rodzaju materiałami — asfaltem, gruzem, żwirem i kruszywem. Nic zatem dziwnego, że ulega zepsuciu. Zajmiemy się zarówno spawaniem zniszczonej przyczepy, jak i modyfikacjami ślusarskimi wywrotki.

Nasza oferta obejmuje także prace serwisowe z zakresu mechaniki i elektromechaniki. Wykonujmy również przeglądy techniczne. To właśnie one zapobiegają usterkom i awariom, a także dają gwarancję, że Twoje wozidło jest bezpieczne. Co jeszcze dla Ciebie zrobimy? Dokonamy naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej:

  • naczep niskopodwoziowych,
  • układów napędowych i jezdnych.

Ponadto zajmiemy się naprawą ram, skrzyń ładunkowych, burt, najazdów i pokładu naczepy. Dokonamy montażu układów hydraulicznych i pneumatycznych, a także pomiarów i weryfikacji ciśnienia. Zregenerujemy siłowniki hydrauliczne, zawory pneumatyczne, jak również rozdzielacze. Przywrócimy pierwotny stan zwrotnicom belki układu kierowniczego, zaciskom hamulcowym, siłownikom hamulcowym i wielu innym podzespołom. A jeśli sama przyczepa ulegnie awarii, nasze prace obejmą obróbkę skrawaniem, wytaczanie, frezowanie i toczenie. Prace blacharsko lakiernicze również wchodzą w zakres naszych usług.

Zapraszamy klientów z dzielnic: Brzozowica, Gzichów, Koszelew, Ksawera, Małobądz, Stare Miasto, Syberka, Warpie.

Twoja wywrotka będzie jak nowa! Znów stanie na placu budowy, gdzie Twoi pracownicy natychmiast ją wykorzystają. Koniec z niedotrzymanymi terminami umów, koniec z nerwami i nieprzespanymi nocami! Nasz serwis maszyn budowlanych zawsze uratuje Cię w razie kłopotu z wywrotką, spycharką, koparką lub wieloma innymi pojazdami budowlanymi.