Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis agregatów prądotwórczych Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie agregatów prądotwórczych Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Mikołów oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twój agregat prądotwórczy uległ awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe agregatów prądotwórczych Mikołów

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis agregatów prądotwórczych Mikołów

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis agregatów prądotwórczych Mikołów

Obecnie nie wyobrażamy sobie życia bez dostępu do prądu. Są jednak sytuacje, kiedy konieczne jest zasilanie awaryjne. Jeśli pracujesz w trudnych warunkach, a na Twoim placu budowy, w warsztacie lub garażu nie ma prądu, skorzystaj z agregatów prądotwórczych. Od ich poprawnej pracy zależy to, czy wykonasz zlecenia i podejmiesz się realizacji wielu intratnych inwestycji.

Nasz serwis agregatów prądotwórczych naprawi Twój generator prądu. Działamy mobilne i stacjonarnie. To Ty wybierasz najlepsze rozwiązanie dla siebie!

Jak działa nasz serwis agregatów Mikołów prądotwórczych?

Agregaty prądotwórcze to generatory prądu. Sprawdzają się w miejscach, w których nie ma dostępu do sieci. Niezależnie czy wykorzystasz go do zasilania maszyn budowlanych, czy do pracy w garażu, Twój agregat prądotwórczy uratuje Cię w sytuacji braku zasilania.

Jednak generatory prądu, tak jak wszystkie urządzenia, ulegają awariom. Te, bo właśnie tak działa złośliwość losu, urządzenia psują się w najmniej spodziewanych momentach. Wtedy przydaje się nasz serwis agregatów prądotwórczych.

Nasi elektromechanicy mają ogromną wiedzę, praktykę i umiejętności. W mig zdiagnozują problem, niezależnie od tego, czy chodzi o sprawdzenie wskaźników kontrolno-pomiarowych, czy w grę wchodzi wymiana filtra. Nasz nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwala nam na prędko dociec przyczyny problemu. Fachowcy z Lifton Polska natychmiast orientują się w kwestiach takich jak wymiana oleju silnikowego, problem odprowadzania spalin i wiele innych nieprawidłowości wpływających na pracę agregatu.

Utylizujemy zużyte materiały takie jak oleje i filtry paliwa. Dzięki temu żadne związki chemiczne nie trafiają do atmosfery i nie niszczą naszej planety.

Jak wygląda naprawa agregatów prądotwórczych Mikołów?

Agregaty prądotwórcze, jak już wiesz, nie są niezawodne. Wymienimy w nich filtry oleju i filtry powietrza. Regularna kontrola w naszym serwisie zredukuje koszty cyklu życia urządzeń i zminimalizuje potrzebę napraw. Nasz serwis agregatów prądotwórczych wykonuje ogromny zakres prac, zapewniając Twojemu sprzętowi niezawodność. Co zatem robimy? Zadbamy o następujące układy generatora prądu:

  • paliwowy,
  • wydechowy,
  • chłodzenia.

Ponadto zlikwidujemy awarie instalacji elektrycznej prądu stałego, naprawimy system sterowania i silnik. Nasze działania obejmują także regularne przeglądy generatorów prądu. Podczas kontroli przeprowadzamy konieczne naprawy i remonty, sprawdzamy również pomiar rezystancji. Pod koniec pracy następuje uruchomienie agregatu i ostateczny test jego sprawności. Pomyśl o naprawie swojego sprzętu, zanim zepsuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Przegląd i konserwacja pozwolą Ci długo cieszyć się wydajnym generatorem prądu!

Usterki generatora prądu Mikołów, czyli kiedy nasz serwis agregatów prądotwórczych przyjdzie Ci z pomocą?

Najczęstsze usterki agregatów prądotwórczych to zatarcie lub przegrzanie silnika. Powodem awarii może okazać się zużycie poszczególnych elementów sprzętu, jak również brak działań takich jak konserwacja i regularne przeglądy. Pamiętaj także, aby monitorować stan płynów eksploatacyjnych — oleju i płynu chłodzącego. Najlepiej, abyś, przed uruchomieniem agregatu, sprawdził ich poziom. Jeśli okaże się zbyt niski, uzupełnij go. Niedobór płynu chłodzącego prowadzi do przegrzania, a niedobór oleju — do zatarcia.

Kolejnym powodem usterek, są zabrudzenia filtrów powietrza i paliwa. To znacząco zmniejsza wydajność mechanizmu, a nawet prowadzi do zużycia tłoków, cylindrów i innych części silnika. Czasem wystarczy tylko przeczyścić filtr, aby usprawnić agregatowi sprawne działanie. 

Nasi serwisanci dysponują wprost nieograniczoną ilością części oryginalnych, jak i zamienników. W przypadku, kiedy agregaty są w okresie gwarancji, używamy elementów oryginalnych, natomiast, gdy gwarancję mają już za sobą — stosujemy zamienniki. Przeprowadzamy naprawy agregatów różnych marek, więc nie biegasz od serwisu do serwisu i nie sprawdzasz, który fachowiec wymieni dany element generatora prądu.

Rola agregatów prądotwórczych jest wprost nieoceniana. Urządzenia te umożliwiają pracę nawet wtedy, gdy nie masz dostępu do sieci. Dlatego zadbaj o ich regularne przeglądy i kontrole stanu technicznego. Moc sprawnie działającego agregatu zasili wiele sprzętów. Co za tym idzie — praca na Twoim placu budowy, w warsztacie lub garażu ruszy pełną parą.  


Zapraszamy klientów z dzielnic: Centrum, Dąbrowa, Gniotek, Goj, Gronie, Jamna, Kamionka, Kałuże, Kąty, Kolonia Huta, Kolonia, Wojewódzka, Nowy Świat, Pelcówka, Regielowiec, Reta, Rusinów, Sośnia Góra, Stara Huta, Stracona Wioska, Wygoda, Wymyślanka.