Lifton Polska

Lifton Polska zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz wynajmem maszyn budowlanych od ponad 30 lat.

icon_widget_image ul. Chorzowska 156D, 44-100 Gliwice icon_widget_image 32 276 14 28 icon_widget_image handlowy@liftonpolska.pl serwis@liftonpolska.pl
Image Alt
Profesjonalny

Serwis koparek Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń

O serwisie koparek Mikołów

Specjalizujemy się w naprawach maszyn i urządzeń budowlanych, kolejowych od prawie 30 lat, zdobyte doświadczenie w tym czasie pozwala na sprawną, skuteczną weryfikację usterki.

Magazyn części zamiennych który zawiera ponad 10000 pozycji pozwala na szybką i skuteczną naprawę maszyn i urządzeń.

Zakres naszych usług

Obsługa serwisowa Mikołów oraz cała Polska

Naprawy realizujemy na terenie całej Polski.
Posiadamy samochody serwisowe wyposażone w specjalistyczne narzędzia do analizy usterki oraz naprawy maszyn budowlanych i kolejowych.

Jeśli koszty dostarczenia maszyny do naszego serwisu są wysokie, wtedy nie jest konieczne dostarczanie maszyny do naszego serwisu – dojedziemy do niej- to obniża koszty naprawy.

a

Jeśli Twoja koparka uległa awarii

Zadzwoń do nas lub skontaktuj się poprzez serwisowy formularz zgłoszeniowy.

Zorganizujemy transport, a Ty musisz tylko przygotować maszynę do odbioru. My zajmiemy się całą resztą.

Otrzymasz szczegółową analizę usterki oraz kosztorys naprawy. Do naprawy przystąpimy po Twojej akceptacji kosztów.
Następnie po naprawie odeślemy maszynę we wskazane miejsce.

Zakres prowadzonych napraw oferowanych przez nasz serwis:

a

Naprawa układów hydraulicznych

a

Naprawa siłowników hydraulicznych

a

Naprawa węży hydraulicznych

a

Naprawy bieżące silników spalinowych

a

Remonty silników spalinowych

a

Montaż dodatkowych układów hydraulicznych

a

Regeneracja ramion koparek – tulejowanie

a

Pozostałe usługi naprawcze

Naprawiamy:

a
a
a
a

Koparki Eurocomach, Case, Kubota, JCB,
Koparko ładowarki,
Walce,
Zagęszczarki gruntu Ammann, Euroshatal, Bomag, Wacker,
Młoty wyburzeniowe ciężkie Vistarini, Indeco, Atlas Copco,
Młoty wyburzeniowe ręczne Hycon, Atlas Copco, Wacker,
Agregaty hydrauliczne Hycon, Atlas Copco,
Pompy wodne do wody czystej i brudnej Hycon, Caffini,
Agregaty prądotwórcze

i wiele innych maszyn budowlanych, innych producentów (marek)

Przeglądy okresowe koparek Mikołów

Aby uniknąć problemów z maszyną i dodatkowych kosztów, ważne jest aby regularnie przeprowadzać przeglądy i dokonywać konserwacji maszyn i urządzeń.

Zapewniamy kompleksowy serwis koparek Mikołów

Każdy przegląd, konserwację realizujemy według wytycznych producenta. W okresie gwarancyjnym stosujemy tylko oryginalne części zamienne, a po okresie gwarancyjnym możemy zastosować zamienniki, które są tańsze. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że nie odbiegają jakością od części oryginalnych.

Galeria naszego serwisu:

Serwis koparek Mikołów

Koparka to jedna z bardziej przydatnych maszyn budowlanych. Niestety, silna eksploatacji powoduje, że często ulega awarii. Bez koparki, koparko-ładowarki i minikoparki praca na placu budowy nie mogłaby posuwać się naprzód. Co za tym idzie, nie zrealizowałbyś intratnych zleceń i nie wywiązałbyś się z umów z kontrahentami.

Nasz stacjonarny i mobilny serwis maszyn budowlanych przyjdzie Ci z pomocą w przypadku usterki koparki, a także innych urządzeń budowlanych. Naprawimy Twoje sprzęty, dzięki czemu Twój plac budowy znowu zacznie rozbrzmiewać odgłosami wytężonej pracy.

Stacjonarny i mobilny serwis maszyn budowlanych Mikołów, czyli usługi Lifton Polska

Naprawa maszyn budowlanych w naszym serwisie przebiega szybko i sprawnie. Nasi fachowcy z Lifton Polska w mig zdiagnozują problem i zadziałają. Doskonale wiemy, że maszyny budowlane należą do urządzeń wysoce awaryjnych. Kiedy Twoja koparka odmawia współpracy, skontaktuj się naszym serwisem maszyn budowlanych. Skorzystasz z usług mobilnych — dojedziemy na Twój plac budowy i tam naprawimy usterkę — lub stacjonarnych. Szybka reakcja oszczędzi Twój czas i pieniądze. Nie musisz transportować sprzętu i ponosić związanych z tym kosztów. Nasz mobilny serwis przyjdzie Ci w sukurs!

A w przypadku, gdy doszło do poważniejszej awarii i naprawa na placu budowy nie jest możliwa, oferujemy Ci usługi serwisu stacjonarnego. Nasi specjaliści zajmą się Twoim sprzętem na miejscu. Doskonale wiemy, że skuteczna naprawa jest warunkiem sprawnej pracy Twojej maszyny.

Części zamienne i nowoczesne narzędzia diagnostyczne to nie wszystko, co oferujemy!

Nasz serwis koparek zatrudnia wyłącznie doświadczonych fachowców. Maszyny budowlane wymagają tego, aby do ich naprawy zastosować części zamienne znanych marek. Masz gwarancję, że najwyższa jakość części przełoży się na sprawność Twoich sprzętów — koparek, koparko-ładowarek i minikoparek.

W przypadku, kiedy Twoja maszyna jest w okresie gwarancji, zastosujemy oryginalne części zamienne, natomiast jeśli znajduje się w okresie po gwarancji, użyjemy zamienników.

Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu, jednak działamy także na Górnym Śląsku i terenie całej Polski. Nasz serwis koparek jest do Twojej dyspozycji!

Setki naprawionych maszyn budowlanych, tysiące wymienionych podzespołów składają się na doświadczenie naszych fachowców. Nasze nowoczesne narzędzia diagnostyczne pozwalają nam szybko wykryć nieprawidłowość i rozwiązać problem. Dbamy o każdego klienta, niezależnie od tego, czy wymienia drobną część, czy chce zrekonstruować całą maszynę.

Jakie maszyny budowlane Mikołów naprawiamy najczęściej?

Nasz serwis maszyn budowlanych najczęściej ma do czynienia z urządzeniami takimi jak:

  • koparki i ładowarki,
  • koparko-ładowarki,
  • minikoparki,
  • zwyżki,
  • ładowarki teleskopowe,
  • spycharki,
  • koparki kolejowe,
  • wozidła.

Oprócz wymienionych maszyn budowlanych zajmujemy się również renowacją i naprawą innych sprzętów niezbędnych na placu budowy.

Kiedy nasz serwis maszyn budowlanych Mikołów przyjdzie Ci z pomocą?

Nasz serwis przyjdzie Ci z pomocą, kiedy zepsują się pojedyncze części lub całe podzespoły koparek. Nasi fachowcy wykryją usterkę i naprawią ją, a Ty nie poniesiesz dodatkowych kosztów. W mig przyjmujemy zlecenie i badamy Twój sprzęt. Co jednak najczęściej psuje się w koparce?

Mechanizm gąsienicowy

Dzięki gąsienicowemu układowi bieżnemu koparka porusza się nawet po nieutwardzonym i niestabilnym podłożu, a operator może nią swobodnie manewrować. Złożona konstrukcja, duże obciążenia dynamiczne i praca w trudnych warunkach sprawiają, że mechanizm gąsienicowy ulega awariom. Psują się zamknięte taśmy gąsienicowe (zwłaszcza gumowe), koła napędowe, a także rolki podtrzymujące i napinające.

Taka usterka sprawia, że koparka przestaje działać. Tego typu uszkodzeniom zapobiegniesz, wykonując regularne przeglądy w naszym serwisie. Nie martw się — szybko naprawimy zepsute części i przywrócimy Twoje urządzenie do pracy.

Łyżka — jej naprawa to konieczność

Jeśli w Twojej koparce zepsuła się łyżka, sztab naszych specjalistów natychmiast zadziała! Łyżka to główny element roboczy koparki. To dzięki niej urządzenie przenosi piasek, gruz, żwir oraz skały. Dlaczego jednak łyżki w koparkach często ulegają awariom? Ponieważ narażone są na zbyt duże obciążenia nie tylko w budownictwie, ale także górnictwie odkrywkowym. To prowadzi do odkształcenia lub wyłamania zębów łyżki.

Silnik

Silnik to serce koparki. Dotykają go jednak te same uszkodzenia, które dotyczą silników samochodów osobowych. Mamy więc do czynienia z drobnym wyciekiem, jak i zepsutymi turbinami, zatartymi łożyskami oraz uszkodzonymi tłokami. Do tego typu usterek przyczynia się nieprawidłowa eksploatacja i brak regularnych przeglądów technicznych.

Układ chłodzenia i elektryka

Jeśli koparka przepracuje wiele godzin, często dochodzi do rozszczelnienia w układzie chłodzenia. Zepsuciu ulegają również pompa wody czy sama chłodnica.

Trudne warunki wpływają także na instalację elektryczną. Niskie temperatury i częste zalania odbijają się na niej negatywnie. Czasem dochodzi nawet do całkowitego unieruchomienia maszyny.

Naprawimy Twoją koparkę — szybko, sprawnie i terminowo. Przeprowadzimy także przegląd techniczny urządzenia, dzięki czemu zyskasz pewność, że Twoja maszyna pozytywnie przejdzie badania w UDT.

Już dziś skorzystaj z naszej oferty i pozbądź się usterek oraz awarii w swoich koparkach! 

Zapraszamy klientów z dzielnic: Centrum, Dąbrowa, Gniotek, Goj, Gronie, Jamna, Kamionka, Kałuże, Kąty, Kolonia Huta, Kolonia, Wojewódzka, Nowy Świat, Pelcówka, Regielowiec, Reta, Rusinów, Sośnia Góra, Stara Huta, Stracona Wioska, Wygoda, Wymyślanka.